PIŁKA DO MASAŻU PIANKOWA CZARNA 6 CM

23,98
Zobacz podobne:
PIŁKA DO MASAŻU PIANKOWA CZARNA 10 CM IIPIŁKA DO MASAŻU PIANKOWA CZARNA 8 CMPIŁKA DO MASAŻU PIANKOWA 8 CM CZARNA RÓŻOWAPIŁKA DO MASAŻU PIANKOWA 8 CM CZARNA NIEBIESKA
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

PIŁKA DO MASAŻU PIANKOWA CZARNA 6 CM

Rolowanie i uciskanie bolesnych punktów ciała stało się bardzo popularną formą autoterapii. Piłeczka z wypustkami do masażu jest specjalistycznym przyrządem do rozluźniania całego ciała. Specjalne wypustki znajdujące się na powierzchni piłeczki oddziałują na organizm zapewniając lepsze ukrwienie oraz zmniejszenie napięcia mięśniowego.

Jak działa piłeczka do masażu?

Piłka do masażu w zależności od siły docisku stymuluje ukrwienie na innym poziomie. Wraz z dużym napływem krwi do przemęczonych i obolałych tkanek doprowadzany jest tlen i składniki odżywcze, a także zmniejsza się wrażliwość zakończeń nerwowych na bodźce bólowe. Wszystkie powyższe składowe dają efekt szybkiego relaksu oraz odprężenia!

Jakie jest zastosowanie piłki?

  • Rozluźnianiu mięśni i tkanek położonych powierzchownie
  • Likwidowaniu mięśniowo-powięziowych punktów spustowych,
  • Likwidowaniu przeciążeń potreningowych oraz stymulowaniu ciała do efektywniejszego treningu,
  • Zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu obolałych mięśni,
  • Poprawie ukrwienia skóry I tkanek podskórnych,
  • Zmniejszenie napięcia układu nerwowego.

Dla kogo jest Piłeczka do masażu?

Piłka dedykowana dla wszystkich osób cierpiących na przeciążenia. Niezwykłe efekty autoterapii przy użyciu prezentowanego produktu odnajdą sportowcy, osoby pracujące w biurach, pracownicy fizyczni, oraz osoby które długo stoją. Lekkość i małe rozmiary piłki pozwolą zabrać ja w najdalszą podróż, tak aby chwile relaksu zawsze nam towarzyszyły!
Piłka do masażu jest obowiązkowym elementem każdego gabinetu fizjoterapeutycznego oraz domu każdej osoby aktywnej fizycznie. Warto pamiętać, że takie przyrządy jak masażery, piłki do masażu, bańki chińskie oraz wałki Lyapko idealnie uzupełnią nasze potrzeby!

Użytkowanie/Czyszczenie piłeczki.

Produkt jest wodoodpornybezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać piłkę wszędzie tam gdzie jest nam niezbędna!
Piłkę w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów, a następnie osuszyć ręcznikiem.

Cechy charakterystyczne produktu:

  • Kolor: czarny
  • Wymiary: Ø 6 cm 
  • Waga: 30 g 
  • Materiał: pianka
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij