PIŁKA DO MASAŻU LACROSSE SELEDYNOWA GUMOWA 6CM

PIŁKA DO MASAŻU LACROSSE SELEDYNOWA GUMOWA 6CM
Zobacz wszystkie:Zobacz wszystkie:Piłka do masażu
29,00
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?
Rolowanie I uciskanie bolesnych puntków ciałą stało się bardzo popularną formą autoterapii. Lacrosse pojedyncza piłka do masażu jest specjalistycznym przyrządem do rozluźniania całego ciała. Twarda oraz antypoślizgowa guma, z której wykonana jest piłka zapewnia dotarcie do najgłębszych warst mięśni, zapewniając szybkie I długotrwałe rozluźnienie.

Jak działa?
Piłka do masażu w zależności od siły docisku stymuluje ukrwienie na innym poziomie. Wraz z dużym napływem krwi do przemęczonych I obolałych tkanek doprowadzany jest tlen I składniki odżywcze a także zmniejsza się wrażliwość zakończeń nerowowych na bodźce bólowe. Wszystkie powyższe składowe dają efekt szybkiego relaksu oraz odprężenia!

Jakie jest zastosowanie?
Lacrosse pojedyncza piłka do masażu sprawdza się idealnie przy:
- rozluźnianiu mięśni I tkanek głęboko położonych, szczególnie w rejonie pośladków, uda, klatki piersiowej,
- likwidowaniu mięsniowo-powięziowych punktów spustowych,
- likwidowaniu przeciążeń potreningowych oraz stymulowaniu ciała do efektywniejszego treningu,
- zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu obolałych mięśni,
- poprawie ukrwienia skóry I tkanek podskórnych,
- zmniejszenie napięcia układu nerwowego.

Dla kogo jest Lacrosse pojedyncza piłka do masażu?
Piłka dedykowana dla osób, które dotychczasowe próby autoterapii okazały się nieskuteczne. Twarda guma pozwala doskonale rozluźnić ciało amatora I zawodowego sportowca jak I osoby spędzającej długie godziny w niewygodnym fotelu w pracy. Produkt przeznaczony dla osób z wyższym progiem bólu, lubiących intensywne doznania. Lekkość I małe rozmiary piłki pozwolą zabrać ja w najdalszą podróż, tak aby chwile relaksu zawsze nam toarzyszyły!
Piłka do masażu jest obowiązkowym elementem każdego gabinetu fizjoterapeutycznego oraz domu każdej osoby aktywnej fizycznie. Warto pamiętć, że takie przyrządy jak masażery, piłki do masażu, bańki chińskie oraz wałki Lyapko idealnie uzupełnią nasze potrzeby!

Użytkowanie/Czyszczenie
Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać piłkę wszędzie tam gdzie jest nam niezbędna!
Piłkę w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.

Cechy
Średnica 6 cm
Materiał Guma
Twardość Twarda
Waga 150g
Anypoślizgowa powłoka
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij