Piłka do masażu

Piłka plastikowa do masażu z wypustkami
Piłka plastikowa do masażu z wypustkami21,50Piłka plastikowa do masażu z wypustkamiPiłka plastikowa do masażu z wypustkami

Piłka do masażu - gdy chcesz działać miejscowo

Piłka do masażu wspomaga regularne ćwiczenia, rozciąganie oraz terapie schorzeń narządu ruchu. Niestety bardzo często osoby umiejące i chcące korzystać z takich produktów jak wałek do rolowania czy DuoBall firmy BlackRoll nie mogą tego robić. Przyrząd do rolowania często jest za duży, w miejscu pracy jest za mało miejsca czy brakuje nam miejsca do przechowywania. Odpowiedzią na te potrzeby jest piłka do masażu!
 

Różnorodność piłek do masażu

Tak jak każdy roler czy podwójna piłka DuoBall tak i piłki do masażu dzielimy ze względu na kształt (gładkie np. BlackRoll Ball 8 cm, BlackRoll Bal 12 cm, czy z wypustkami albo Aplikator piłeczka wieloigłowa firmy Lyapko), rozmiar (np. BlackRoll Bal 12 cm czy piłka do masażu Lacrosse, która ma 6 cm). W większości każda piłka do masażu jest o dużej twardości.
Piłka do automasażu ma niewątpliwy atut - można ją wykorzystać do rozluźniania mięśniowo-powięziowych punktów spustowych. Owe punkty są miejscami największego napięcia na przebiegu pęczków włókien mięśniowych, z racji unerwienia mogących dawać bardzo duże ograniczenia zakresu ruchu, dolegliwości bóle I inne nieporządane reakcje.

 

Piłka do masażu, czyli narzędzie uniwersalne

Kiedy chcemy się skupić bardziej miejscowo na danym obszarze ciała piłka do rolowania świetnie uzupełni wałek do masażu.
Dodatkowo warto wspomnieć, że bez względu na rozmiar piłek do masażu– są one łatwe do zabrania ze sobą wszędzie. Można ich z powodzeniem używać na podłodze, ścianie czy krześle a efekty pojawią się równie szybko!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij