PIŁECZKA DO MASAŻU Z WYPUSTKAMI CZARNA

PIŁECZKA DO MASAŻU Z WYPUSTKAMI CZARNA
Zobacz wszystkie:
19,90
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Czym jest połka do masażu z wypustkami.


Rolowanie I uciskanie bolesnych puntków ciałą stało się bardzo popularną formą autoterapii. Piłeczka z wypustkami do masażu jest specjalistycznym przyrządem do rozluźniania całego ciała. Specjalne wypustki znajdujące się na poweirzchni piłeczki oddziałuja na organizm zapewniając lepsze ukrwienie oraz zmniejszenia napięcia mięśnowego. 


Jak działa piłeczka z wypustkami do masażu 


Piłka do masażu w zależności od siły docisku stymuluje ukrwienie na innym poziomie. Wraz z dużym napływem krwi do przemęczonych I obolałych tkanek doprowadzany jest tlen I składniki odżywcze a także zmniejsza się wrażliwość zakończeń nerowowych na bodźce bólowe. Wszystkie powyższe składowe dają efekt szybkiego relaksu oraz odprężenia!


Jakie jest zastosowanie piłki?


Piłka z wypustkami do masażu sprawdza się idealnie przy:
- rozluźnianiu mięśni I tkanekpołożonych powierzchownie
- likwidowaniu mięsniowo-powięziowych punktów spustowych,
- likwidowaniu przeciążeń potreningowych oraz stymulowaniu ciała do efektywniejszego treningu,
- zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu obolałych mięśni,
- poprawie ukrwienia skóry I tkanek podskórnych,
- zmniejszenie napięcia układu nerwowego.


Dla kogo jest Piłeczka z wypsutkami do masażuPiłka dedykowana dla wszystkich osób cierpiących na przeciążenia. Niezwykłe efekty autoterapii przy użyciu prezentowanego produktu odnajdą sportowcy, osoby pracujące w biurach, pracownicy fizyczni, oraz osoby które długo stoją. Lekkość I małe rozmiary piłki pozwolą zabrać ja w najdalszą podróż, tak aby chwile relaksu zawsze nam toarzyszyły!
Piłka z wypustkami do masażu jest obowiązkowym elementem każdego gabinetu fizjoterapeutycznego oraz domu każdej osoby aktywnej fizycznie. Warto pamiętć, że takie przyrządy jak masażery, piłki do masażu, bańki chińskie oraz wałki Lyapko idealnie uzupełnią nasze potrzeby!


Użytkowanie/Czyszczenie piłeczki.


Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać piłkę wszędzie tam gdzie jest nam niezbędna!
Piłkę w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.


Cechy charakyerystyczne produktu:

* waga - 40g

* wymiary 8x8 cam

* materiał PVC
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij