PHOENIX A2 MASAŻER WIBRACYJNY

499,98
Zobacz podobne:
PISTOLET BOOSTER E MASAŻER WIBRACYJNY L. GRAY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?
Jeden z najbardziej popularnych w USA pistoletów do masażu tkanek głębokich. Zyskał uznanie sportowców różnych dyscyplin a jego wielofunkcyjność przynosi ulgę nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Jak działa?
Urządzenie masujące z częstotliwością uderzeń w zakresie 1800-3200minutę. Phoenix A2 działając z dużą częstotliwością wprowadza w drgania tkanki głębiej połozone a co za tym idzie poprawia ukrwienie mięśni I innych tkanek miękkich. Sprzyja to poprawie miejscowego metabolizmu I przyspieszeniu regenracji tkanek.

Jakie jest zastosowanie?
Phoenix A2 cechuje się wyjątkowymi właściwowściami:
- neutralizuje nadmierne napięcie I sztywność mięśni,
- przyspiesza procesy naprawcze włókien mięsniowych po intensywnych treningach,
- zwiększa elastyczność tkanek miękkich zmniejszając ryzyko kontuzji,
- likwiduje mięsniowo-powięziowe punkty spustowe,
- uelastycznia powięź powierzchowną,
- zmiękcza I zwiększa ruchomość bliz pourazowych,
- skraca czas powrotu mięśni do pełnej sprawności.

Dla kogo jest ten Phoenix A2?
Masażer stanowi idealne rozwiązanie do sportowców wszystkich dyscyplin, a także dla osób traktujących aktywność fizyczną jako hobby. W Stanach Zjednoczonych wiele klubów sportowych pracujących również z młodzieżą stosuje z powodzeniem prezentowany masażer. Nie można zapomnieć o pracownikach dużych korporacji, którzy mają dostęp do tego urządzenia w czasie pracy tak, aby mogli pracować w komfortowych warunkach. Pistolet szybko redukuje sztywność wynikającą ze stresującego trybu pracy. Chwalą go również pacjenci ortopedyczni, którzy po wielu urazach I kontuzjach borykają się z dużą sztywnością I ograniczeniami zakresu ruchu.
Urządzenie Phoenix jest również świetnym prezentem!
W trakcie licznych obserwacji zauważono, że codzienna gimnastyka z wykorzystaniem taśm, korzystanie z wałków do masażu, rollerów, piłek I mat z kolcami potrafi przynieść jeszcze lepsze efekty!

Użytkowanie
Przed pierwszym włączenie urządzenia proponujemy naładować urządzenie. Stan naładowania baterii wyświetlana jest na rękojeści w postaci zielonych diod. Po naładowaniu należy wybrać jedną z 4 nakładek dostosowaną do potrzeb. Sugerujemy zacząć od nakładki w kształcie gąbczastej kulki, w celu zapoznania się z intensywnością urządzenia.
Po włączeniu urządzenia I przyłożeniu do rządanej okolicy ciała należy wybrać jeden z 3 poziomów intensywności.
Stosujemy urządzenie do uczucia rozluźnienia, nie dłużej niż 30 minut. Zaleca się, aby na małe okolice ciała (spód stóp, przód podudzia, przedramię, ramię, barki, kark) nie stosować urządzenia dłużej niż 10 minut. Po masażu nalezy odczekać 5 minut przed kolejnym użytkowaniem na inną okolicę ciała.
Nie używać w okolicach głowy oraz genitaliów.

Czyszczenie i konserwacja
Po użyciu głowicę oraz rękojeść urządzenia należy przetrzeć wiglotną szmatką albo mokrym ręcznikiem papierowym. Nie wkładać urządzenia do wody oraz do innych płynów.

Specyfikacja
Częstotliwość 1800-3200 uderzeń na minutę z podziałem na 3 prędkości: 1800, 2400, 3200
Natężenie dźwięku 20-65 Hz
Waga bez pudełka/z pudełkiem 1,0/2,4 kg
Wymiary 25x23x6,5 cm
Ustawienia czasowe inteligenty 10 minutowy automatyczny tryb pracy
Lekki futerał do przenoszenia I ochrony urządzenia

Bateria
Napięcie 24V DC
Typ Li-on
Pojemność 2400mAh
Czas pracy ok 2h
Czas ładowania ok 2h

Ładowarka
Wejście 100-240V
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij