Peelingi do masażu

Peelingi do masażu cieszą się dużą popularnością z kilku powodów. Przede wszystkim odmładzają skórę, likwidując przebarwienia czy nierówności takie jak blizny potrądzikowe czy rozstępy. Prezentowane peelingi do masażu są na wyposażeniu profesjonalnych gabinetów masażu jak I wielu osób dbających o własny wygląd w domowym zaciszu.

Sklep rehabilitacyjny Manusmed.pl oferuje kosmetyki do masażu, w tym peelingi cukrowe oraz peelingi solne firmy Balsamique. Zarówno cukier jak i sól spełniają funkcję “tarki” która delikatnie usuwa I złuszcza martwy naskórek wpływając tym samym na odżywienie i dotlenienie głębszych warstw skóry. Pobudza komórki do szybszego wzrostu odbudowując prawidłową strukturę skóry. Stymulacja mikrokrążenia jaką daje peeling podczas masażu wpływa na szybszy metabolizm co sprzyja redukcji cellulitu. Efekt zależy oczywiście od głębokości I etiologii zmian. Zauważalne jest nawilżenie i wygładzenie skóry zaraz po masażu peelingiem.

Dodatkowe efekty terapeutyczne oraz zapachowe wynikają z indywidualnych cech olejków eterycznych zawartych w produktach Balsamique Peelingi do masażu.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij