OSLY4611 OPASKA MAGNETYCZNA Z TURMALINEM NA ŁOKIEĆ

43,50
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

OSL-Y4611 OPASKA MAGNETYCZNA Z TURMALINEM NA ŁOKIEĆ

Magnetyczna opaska z turmalinem została stworzona z myślą o osobach, które mają różnego pochodzenia problemy z łokciem. Pomaga zarówno seniorom, którzy cierpią z powodu bóli reumatycznych i zwyrodnieniowych, jak również sportowcom. Wspomaga rehabilitację w stanach pourazowych i po przeciążeniach. Może być stosowana także profilaktycznie.

Kiedy stosować opaskę magnetyczną z turmalinem?

Wyjątkowa konstrukcja tego modelu opaski na łokieć łączy w sobie pozytywne oddziaływanie na ciało człowieka magnesów i naturalne właściwości turmalinu. Cztery silne równomiernie rozmieszczone magnesy działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Wspomagają także regenerację mięśni i stawów. Wewnętrzna strona opaski zawiera turmalin, który naturalnie emituje promieniowanie podczerwone. Dzięki temu nie tylko łagodzi on dolegliwości bólowe, ale także poprawia krążenie krwi, usprawnia metabolizm, przyspiesza pozbywanie się toksyn oraz działa rozgrzewająco.

Magnetyczna opaska z turmalinem z powodzeniem może być stosowana wspomagająco w leczeniu różnego rodzaju kontuzji. Często polecany jest przez lekarzy także w przypadku zapalenia ścięgien, reumatoidalnego zapalenia stawów oraz podczas rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych w obrębie łokcia.

Wskazania:

  • bóle promieniujące w obrębie łokcia
  • przyśpieszenie metabolizmu i krążenia
  • wsparcie po kontuzjach
  • bóle zwyrodnieniowe i reumatyczne
  • terapia ciepłem

Przeciwwskazania:

  • Magnesy: rozruszniki serca, implanty elektroniczne, aparaty słuchowe, ciąża i karmienie piersią.
  • Turmalin: osoby z wysoką gorączką, ciąża i okres karmienia piersią,dzieci, osoby z alergiami lub zaburzonym odczuwaniem temperatury.
Opaska ma bardzo dużo kryształków turmalinu, gdy odczujemy że temperatura ciała jest bardzo wysoka należy ściągnąć opaskę na krótki czas.
Magnetyczna opaska z turmalinem może być stosowana maksymalnie 1-2 godzin na dobę

Bezpieczeństwo dla zdrowia pacjenta
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij