OSŁONKI NA PIERSI SILIKONOWE NASUTNIKI 2 SZTUKI

19,75
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

OSŁONKI NA PIERSI SILIKONOWE NASUTNIKI 2 SZTUKI

Silikonowe nakładki na sutki to wielorazowy produkt, dzięki któremu sutki nie będą odznaczały się pod ubraniem. W produkcie zastosowano wytrzymały klej, który jednocześnie jest delikatny dla skóry i nie będzie powodował jej podrażnień. Produkt został wykonany z wysokiej jakości silikonu, a ponad to posiada bawełnianą osłonkę na sutek, która zwiększa komfort jego noszenia . Nakładki na sutki z silikonu mają kolor beżowy, który pasuje do koloru skóry, dzięki czemu nie będzie się odznaczał pod ubraniami.

Zalety nakładek na sutki:

  • Wysoka jakość. Silikonowe nakładki na sutki to produkt, w którym zastosowano wysokiej jakości silikon, który nie będzie ulegał uszkodzeniom i będzie zachowywał odpowiedni kształt. Dodatkowo osłonka na sutek została wykonana z przyjemnej dla skóry bawełny, dzięki czemu produkt będzie komfortowy podczas noszenia.
  • Wytrzymały i niepodrażniający klej. Nakładki na sutki posiadają wytrzymały klej, dzięki któremu dobrze trzymają się w miejscu naklejenia przez długi czas. Nie należy się więc obawiać, że nakładki odkleją się podczas ich użytkowania. Jednocześnie zastosowany w produkcie klej jest delikatny dla skóry i nie będzie powodował jej podrażnień.
  • Wielokrotnego użytku. Silikonowe nakładki na sutki są wielokrotnego użytku i mogą być stosowane tak długo aż nie stracą swoich właściwości klejących.
  • W kolorze skóry. Nakładki na sutki z silikonu są w kolorze skóry, dzięki czemu nie będą odznaczały się pod ubraniem, nawet w przypadku prześwitujących strojów. 

Specyfikacja nakładek na sutki:

  • Średnica nakładki: 7,5 cm
  • Materiał: silikon z bawełnianą osłonka na sutek
  • Kolor: beżowy, w kolorze skóry
  • Produkt wielokrotnego użycia
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij