OSK 4632 OPASKA MAGNETYCZNA Z TURMALINEM NA KOLANO

Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Opaska magnetyczna z turmalinem na kolano OSK-Y4632

Opaska magnetyczna z turmalinem łagodzi bóle zwyrodnieniowe i reumatyczne w obrębie kolana. Wspomaga leczenie stawu przez poprawę metabolizmu i krążenia w tkankach. Niweluje objawy wywołane przez zimno i wilgoć. Usuwa zastoiny i zmniejsza obrzęki. Pomaga złagodzić miejscowe zmęczenie i napięcie mięśni.
  • Łatwa aplikacja opaski
Aby założyć opaskę, należy rozpiąć wszystkie rzepy i umieścić ją we właściwym miejscu, a następnie zapiąć wszystkie pasy pod kolanem. Produkt ma uniwersalny rozmiar. Dzięki dużemu zakresowi regulacji zapięć na rzepy z łatwością można go jednak dopasować do własnego ciała.
  • Wygoda użytkowania
Opaska wykonana jest z miękkiej pianki neoprenowej. Wszystkie szwy i zapięcia są wykonane bardzo starannie, dzięki czemu nie uwierają ani nie ocierają podczas noszenia. Mocne rzepy pozwalają dopasować stopień kompresji produktu do własnych preferencji i zapobiegają zsuwaniu się go podczas wykonywania ruchu. Magnesy zostały odizolowane od skóry tak, aby oddziaływały na ciało pacjenta z pełną mocą, nie powodując dyskomfortu podczas noszenia opaski.
  • Właściwe użytkowanie
Opaska zawiera dużo kryształków turmalinu, dlatego pacjent po jej założeniu może odczuwać ciepło. Gdy temperatura będzie wysoka, należy na chwile zdjąć produkt. Należy używać go przez 1-2 godzin na dobę. Nie powinno się go zakładać na noc. Nie można stosować go także w połączeniu z żelami i maściami ani na uszkodzoną skórę.
  • Prawidłowe czyszczenie
Opaskę można wyprać ręcznie w letniej wodzie przy użyciu delikatnego detergentu. Przed rozpoczęciem prania należy zapiać wszystkie rzepy. Nie należy jej suszyć na słońcu. Najlepiej rozłożyć ją na płasko do swobodnego wyschnięcia w miejscu zacienionym. Nie należy jej prasować.
  • Bezpieczeństwo użytkowania
Opaski magnetycznej z turmalinem nie powinny używać osoby z rozrusznikiem serca, noszące różnego rodzaju implanty elektroniczne oraz aparaty słuchowe. Przeciwskazaniem jest także ciąża i karmienie piersią. Opaski nie powinno się stosować również podczas wysokiej gorączki, u dzieci oraz u osób, które mają zaburzone odczuwanie temperatury. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu należy zasięgnąć porady lekarza.

Produkt posiada certyfikat dla wyrobów medycznych klasy I oraz spełnia wymogi normy ISO 13485.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij