OPASKA NA KOLANO NA COLDPACK CZARNY

29,90
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

OPASKA NA KOLANO NA COLDPACK CZARNY

W zależności od potrzeb, ochłodzisz bądź rozgrzejesz kontuzjowane miejsce. Tuż po stłuczeniu czy zwichnięciu zmróź wkład, wsuń go w opaskę i umieść na kolanie, by poczuć kojące działanie zimna, które zmniejsza obrzęk i odczucia bólowe. Jeśli zaś borykasz się z nawracającą albo przewlekłą kontuzją układu mięśniowo-szkieletowego, to umieść wkład żelowy w garnku z gorącą wodą, a następnie przenieś do opaski i doznaj efektów terapii ciepłem. Sztywność mięśni się zmniejszy, rany szybciej się zagoją, a ból - zmaleje.

Nie martw się o wygodę i dopasowanie - miękkie obszycie frotte, neoprenowy, elastyczny materiał i anatomiczne wyprofilowanie zapewniają maksymalny komfort noszenia, zaś zapięcie na rzep i uniwersalny rozmiar to gwarancja, że każdy może wygodnie używać opaski.
 

Parametry:

  • opaska neoprenowo-nylonowa
  • anatomiczne wyprofilowanie
  • zapinanie na rzep
  • rozmiar uniwersalny
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij