OPASKA MAGNETYCZNA OSN-Y4603 TURMALIN NA NADGARSTE

49,50
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Magnetyczna opaska z turmalinem została stworzona z myślą o osobach, które mają różnego pochodzenia problemy z nadgarstkami. Pomaga zarówno seniorom, którzy cierpią z powodu bóli reumatycznych i zwyrodnieniowych, jak również sportowcom. Wspomaga rehabilitację w stanach pourazowych i po przeciążeniach. Może być stosowana także profilaktycznie.
 
  • Wsparcie stawu i łagodzenie dolegliwości bólowych
Po założeniu na nadgarstek opaska powoduje usztywnienie oraz łagodny i przyjemny ucisk. Pozwala to na chwilę odciążyć nadwyrężony lub zmieniony chorobowo staw, przynosząc natychmiastową ulgę. Po dłuższym kontakcie ze skórą pacjenta zaczynają na nią oddziaływać magnesy oraz turmalin. Terapeutyczne ciepło, które dzięki nim powstaje, pomaga zmniejszyć obrzęki i zniwelować stany zapalne, co sprawia, że dolegliwości bólowe ustępują w niedługim czasie po rozpoczęciu stosowania opaski.
  • Przyspieszenie procesu leczenia
Dzięki oddziaływaniu pola elektromagnetycznego wytworzonego przez magnesy i turmalin pobudzone zostaje krążenie, w wyniku czego tkanki w obrębie nadgarstka zyskują lepsze ukrwienie. Przyspiesza to gojenie mięśni, ścięgien oraz stawu po urazach różnego pochodzenia. Pomaga także w łagodzeniu skutków zwyrodnień oraz różnego rodzaju nadwyrężeń.
  • Komfort użytkowania
Magnetyczna opaska z turmalinem jest bardzo komfortowa w użytkowaniu. Można ją nałożyć jednym ruchem. Po włożeniu kciuka w przeznaczony dla niego otwór wystarczy owinąć ją wokół nadgarstka i zapiąć na mocny rzep. Produkt jest przyjemny w kontakcie ze skórą i dobrze trzyma się na swoim miejscu. Jego szwy i krawędzie opracowano tak, aby nie uwierały i nie zwijały się podczas noszenia.
  • Możliwość prania
Opaskę można nosić, wykonując codzienne czynności, ponieważ w przypadku zabrudzenia można ją delikatnie wyprać ręcznie w wodze o temperaturze nieprzekraczającej 30ᵒC. Należy przy tym pamiętać, aby nie używać agresywnych środków piorących, ani nie suszyć opaski w suszarce. W żadnym wypadku nie można jej także prasować.
  • Bezpieczeństwo
Magnetyczna opaska z turmalinem może być stosowana maksymalnie 1-2 godzin na dobę. Bezwzględnym przeciwwskazaniem do jej użytkowania jest rozrusznik serca, różnego rodzaju implanty elektroniczne, aparaty słuchowe, a także ciąża i karmienie piersią. Opaska stosowana zgodnie z zaleceniami lekarza jest w pełni bezpieczna dla zdrowia pacjenta. Potwierdzenie spełnienia wymagań normy ISO 13485 oraz certyfikat dla wyrobów medycznych klasy I.

Ilość magnesów: 3
Moc 1 magnesu: 400-500 gaug

 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij