Oliwki do masażu

GALIUS OLEJ STAŁY DO MASAZU BASIC
GALIUS OLEJ STAŁY DO MASAZU BASIC52,75GALIUS OLEJ STAŁY DO MASAZU BASIC
GALIUS OLEJ STAŁY DO MASAZU NEUTRAL
GALIUS OLEJ STAŁY DO MASAZU NEUTRAL47,75GALIUS OLEJ STAŁY DO MASAZU NEUTRAL
Oliwki do masażu są podstawowym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego gabinetu masażu. Tworzone na bazie naturalnych składników, bogatych w witaminy I minerały zapewniają dodatkowe prozdrowotne efekty podczas każdego zabiegu masażu. Przede wszystkim oliwki i oleje do masażu ułatwiają oraz urozmaicają masaż poprzez ekstrakty naturalne (naturalny olej migdałowy Balsamique, naturalny olej sezamowy Balsamique, oliwka do masażu o zapachu mailny, zielonej herbaty czy pestek winogron). Takie kosmetyki do masażu wpływają na przyjemny zapach podczas masażu a także posiadają wyjątkowe właściwości lecznicze.

Możemy również wyróżnić oliwki do masażu ze względu na ich zdolności wpływania na teperaturę ciała. Oliwka rozgrzewająca Hotr Sport Oil podnosi temperature ciała, poprawiając ukrwienie i regenerację tkanek. Z drugiej strony oliwka chłodząca do masażu Balsamique wpływa na powrót do pełnej sprawności sportowców po ciężkim treningu.

Oliwka antycellulitowa Balsamique przyspiesza lokalny metabolizm wpływając na uelastycznianie i wygładzanie skóry.
Sklep ortopedyczny Manusmed.pl ma w ofercie oliwki do masażu w pojemnikach 500 ml oraz 5 litrów.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij