Olejki do aromaterapii

Aromaterapia jest formą kuracji z wykorzystaniem leczniczych olejków eterycznych, które są uzyskiwane z pachnących części roślin takich jak kwiaty, liście czy łodygi. Owe olejki mogą być wprowadzane do organizmu przez układ oddechowy oraz przez skórę. Każdy z olejków eterycznych posiada inne właściwości, natomiast wszystkie działają przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie I przeciwwirusowo. Wpływają tonizująco na nasza psychikę, stymulują układ odpornościowy do wytężonej pracy a także łagodzą bóle różnego pochodzenia. Mnogość działania olejków aromaterapeutycznych sprawia, że są chętnie stosowane w masażu relaksacyjnym i odprężającym a także w domowym zaciszu.

Sklep rehabilitacyjny Manusmed.pl posiada sprawdzone I certyfikowane oleje naturalne firmy Balsamique, które bardzo dobrze sprawdzają się do masażu ciała, kompresów czy kominków aromatycznych. Ten ostatni polega na dodaniu kilku kropel olejku do miseczki wypełnionej wodą a następnie podstawienie palącej się świecy – w ten sposób przyjemny i relaksujący aromat roztoczy się w całym pomieszczeniu.

To właśnie wysokie stężenie olejków eterycznych, które są zaliczane do leków ziołowych sprawia, że aromaterapia jest tak popularną i prostą formą radzenia sobie z własnym bólem czy napięciem.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij