Ogrzewacz do baniek szklanych

Ogrzewacz do baniek szklanych
Zobacz wszystkie:Zobacz wszystkie:Bańki ogniowe do stawiania
39,00
Zobacz podobne:
Zestaw do ogrzewania baniek
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Czym jest ogrzewacz
Poręczne narzędzie do ogrzewania wnętrza bańki szklanej przed nałożeniem na skórę. Ogrzewacz dzięki swojej budowie pozwala na komfortowe wykonanie terapii bez obawy o oparzenie.

Jak używać ogrzewacza
Po wypełnieniu koszyczka wacikiem zanurzamy go w spirytusie i zapalamy, krótko ogrzewamy wnętrze szklanej bańki i stawiamy ją na skórze, poprzez ruchy okrężne aby równomiernie rozgrzać bańkę co pozwoli na wytworzenie podciśnienia po przyłożeniu na skórę. Należy pamiętać aby nie nasączyć za mocno wacika żeby płonący spirytus nie kapał w trakcie używania, a także nie rozgrzać bańki za mocno by nie spowodować poparzeń bańką.

Dla kogo jest przeznaczony zestaw do baniek
Zestaw jest dedykowany dla terapeutów stosujących naturalne metody leczenia a także dla domowego użytku przez osoby stosujące tę starożytną metodę leczenia.
Przyrzą znajdzie również zastosowanie w gabinetach masażu czy spa gdzie priorytetem jest wysoka jakość obsługi i szeroki zakres usług.

Czyszczenie
Polega na wyciągnięciu przy użyciu dołączonej pęsety spalonego wacika i umieszczenia nowego.

Cechy charakterystyczne
Ogrzewacz złożony jest z wygodnej rękojeści, metalowego trzonu zakończonego koszyczkaiem na wacik. 
Długość ogrzewacza 24cm
Waga ogrzewacza 17g
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij