NILS NW802 KIJE NORDIC WALKING NILS

76,99
Zobacz podobne:
NILS NW-TK30 KIJE TREKKING/NORDIC WALKING LED
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Nordic Walking to sport, który wszechstronnie rozwija układ mięśniowy, a także w znacznym stopniu poprawia wydolność naszego organizmu. Podczas marszu z kijkami pracują mięśnie pośladków, podudzi, ud, a także mięśnie ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha. Zaangażowanie tak dużej grupy mięśni ma pozytywny wpływ na podniesienie naszej ogólnej sprawności fizycznej. Teleskopowa budowa kijów umożliwia szybką i łatwą regulację ich długości w zależności od wzrostu użytkownika. NW802 wyposażone są w wewnętrzny system amortyzujący anti-shock, absorbujący drgania podczas wędrówki oraz zapewniający ochronę stawów nawet podczas intensywnego marszu. Kije przeznaczone są na tereny płaskie o nawierzchni utwardzonej (np. asfalt) jak i miękkiej.

W zestawie znajdują się również, talerzyki do kijów trekkingowych i nordic walking. Talerzyki zapobiegają zbyt głębokiemu wbijaniu się kijków w miękkie, grząskie podłoża. Model TN103 Nils idealnie sprawdzi się podczas marszu na podłożu miękkim takim jak błoto czy piasek.

Specyfikacja:
Dwa kije dwusegmentowe z regulacją wysokości od 86 do 140 cm
Waga: 576 g
Materiał: aluminium 6061
System anti-shock: tak
Uchwyt: ergonomiczny PP
Rękawiczka z neoprenu na dłoń z regulowanym rozmiarem
Grot: stal utwardzona
Średnica talerzyka: 5 cm
Średnica otworu: 14 mm
Dodatkowe końcówki: tak

- dwie gumowe nakładki do marszu po asfalcie

- dwa wymienne talerze do miękkiego podłoż
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij