Mata do akupresury

Mata do akupresury nie tylko na dolegliwości pleców

Mata akupresurowa Lyapko została na początku stworzona dla potrzeb osób cierpiących na dolegliwości pleców, ud, ramion, brzucha – innymi słowy dużych i płaskich powierzchni (Mata Duża Lyapko, Aplikator wieloigłowy "Popularny", Aplikator wieloigłowy „Szansa”, Aplikator wieloigłowy "Mata Quadro”, Aplikator wieloigłowy „Duet”, Aplikator wieloigłowy „Podróżnik”).
 

Uniwersalna mata akupresurowa Lyapko

W miarę upływu czasu i nowoczesnych rozwiązań rozmiar maty do akupresury Lyapko dostosowują się do indywidualnych potrzeb. Wymienione maty do akupresury sprawdzą się doskonale w jednostkach klinicznych taki jak: rwa kulszowa, rwa udowa, przepuklina krążka międzykręgowego, reumatoidalne zapalenie stawów, zaburzenia powięzi, migrena, urazy, złamania kości, stany pooperacyjne. Nie wolno zapomnieć o wyjątkowym oddziaływaniu maty do akupresury na choroby skórne: pokrzywka, egzema, swędzenie skórne czy choroby kobiece: zapalenie przydatków, syndrom klimakteryjny, zaburzenia cyklu menstruacyjnego, bóle menstruacyjne na które ogromny wpływ ma unerwienie biegnące z odcinka piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa.
 
Borykasz się z dolegliwościami bólowymi? Twój układ nerwowy jest zbyt mocno obciążony lub szukasz sposobu, który pomoże Ci rozluźnić spięte mięśnie? Mata akupresurowa to idealne rozwiązanie wszystkich problemów! Przekonaj się na własne oczy, że ćwiczenia siłowe, kondycyjne i wydolnościowe lub stretching i medytacja to nie wszystko, co pozwoli Ci ustabilizować organizm oraz zachować witalność. Wykorzystaj maty do akupresury i zobacz, jak szybko z ich pomocą poprawisz komfort swojego życia! 
 

Jak wybrać odpowiednią matę do akupresury?

W Manusmed przygotowaliśmy wiele zróżnicowanych mat do akupresury. Do dyspozycji klientów oddajemy m.in. produkty o określonych wymiarach, odstępach, rozstawach, składach (np. z żelaza, miedzi, niklu, cynku i srebra) i ilościach igieł, podstawach, czy nawet kolorach. Wszystkie warianty zostały szczegółowo opisane w kartach produktu. Zapoznaj się z tymi informacjami i parametrami przed podjęciem decyzji. Ustal również z fizjoterapeutą, który model będzie najlepszą alternatywą dla Twoich indywidualnych potrzeb.
 

Jak często i w jaki sposób używać maty do akupresury?

Mata akupresurowa powinna być wykorzystywana w procesie regeneracji i rehabilitacji przez okres ok. 1-2 tygodni. Po tym czasie warto zrobić przerwę, by układ nerwowy odpoczął i mógł zacząć samodzielnie pracować we właściwy sposób. Po ok. 2-4 tygodniach w razie występowania nawracających bóli, napięć lub bezsenności, można z powodzeniem wrócić do codziennych sesji. 
 
Pamiętaj, by rozsądnie dostosowywać czas zabiegów. Organizm codziennie pracuje nieco inaczej i może mniej lub bardziej odczuwać poszczególne bodźce. Gdy pojawi się dyskomfort, nie ryzykuj i skróć czas wykorzystania maty do minimum. Twoje zdrowie jest najważniejsze!
 
Wszystkie maty do akupresury dostępne w naszej ofercie to produkty fabrycznie nowe i gotowe do eksploatacji. Gwarantujemy najwyższą jakość asortymentu, zapewniając konsumentom i użytkownikom maksimum satysfakcji, niezawodności oraz bezpieczeństwa. W razie pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt. 

Sprawdź która mata akupresurwa Lyapko jest najlepsza dla Ciebie!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij