MASECZKA OCHRONNA Z GUMKAMI 50 SZTUK CZARNA

39,90
Zobacz podobne:
MASECZKA OCHRONNA Z GUMKAMI 50 SZT ZESTAW BIAŁAMASECZKA OCHRONNA Z GUMKAMI 50 SZTUK NIEBIESKA
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

MASECZKA OCHRONNA Z GUMKAMI 50 SZTUK CZARNA

Maska chirurgiczna na twarz do zapobiegania przenoszeniu organizmów zawieszonych w powietrzu podczas wykonywania operacji i badania.
Wyrób medyczny posiada certyfikat zgodności z normą EN 14683, co jest gwarancją jego jakości. Maseczka ochronna typu II charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością filtracji bakteryjnej (BFE) ≥ 98%. Pomiar efektywności filtracji bakteryjnej pozwala ocenić odporność materiału na przenikanie bakterii.

Cechy:

  • NAJWYŻSZA OCHRONA – maska filtrująca to doskonały sposób na ochronę dróg oddechowych przed bakteriami chorobotwórczymi oraz infekcjami wirusowymi. Noszona przez osoby zarażone zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się choroby do minimum.
  • 3 WARSTWY - dzięki temu, że maseczka wykonana została ze specjalnej włókniny filtracyjnej, która charakteryzuje się skutecznością filtracji na poziomie powyżej 95%. Ponadto posiada wysoką przepuszczalność powietrza, która umożliwia łatwe oddychanie.
  • UNIWERSALNY ROZMIAR – maseczka idealnie dopasuje się do każdej twarzy. Dzięki specjalnym elastycznym gumkom oraz uszczelce przynosowej będzie dokładnie przylegała, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko przedostania się jakichkolwiek drobnoustrojów czy wirusów.
  • WYGODNA – produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia wygodę i komfort podczas użytkowania. Nosząc maseczkę możesz swobodnie oddychać. Nie będzie przeszkadzała podczas wykonywania codziennych czynności.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij