Mały wałek do masażu MINI ROLLER

22,50
Wybierz kolor
- wybierz -
Zobacz podobne:
Mikro wałek do masażu BLACKROLL MICROMini wałek do masażu BLACKROLL MINIWałek do masażu BLACKROLL MED
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Czym jest MINI wałek do rolowania?
Rolowanie staje się coraz popularniejszą formą uzupełniania treningu i rehabilitacji, taki przyrząd znajdziemy w każdym domu osób uprawiających sport bądź borykających się z bólami mięśni czy kręgosłupa. Poniższy wariant rolera dzięki swoim niewielkim rozmiarom pomoże w leczeniu bólu małych części ciała, takich jak stopy, łydki czy przedramiona.

Jak działa wałek do automasażu?

Właściwości wałka do rolowania polegają na wywarciu nacisku na tkanki miękkie jak skóra, mięśnie więzadła ścięgna powięź. Przetaczanie części ciała po wałku umożliwia stymulację metabolizmu komórkowego i regulacje napięcia w całej tkance. Wywołanie przekrwienia struktur przyspiesza regenerację wyzwalając naturalną mechanizmy naprawcze organizmu.

Jakie jest zastosowanie Mini wałka?

Wałek znajdzie zastosowanie w:
- rozluźnianiu mięśni stóp, łydek, ramion, przedramion i dłoni,
- likwidowaniu przeciążeń potreningowych,
- stymulowaniu punktów reflektorycznych znajdujących się na stopach i dłoniach,
- zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu mięśni,
- likwidowaniu mięsniowo-powięziowych punktów spustowych.

Dla kogo jest kompaktowy wałek ?

Dla każdej osoby uprawiającej sport, czy amatorsko, czy zawodowo. Niezbędny atrybut biegaczy, kolarzy, triastlonistów. Wszystkie osoby cierpiące z powodu ostróg piętowych, problemów ze ścięgnem Achillesa oraz częstymi skurczami łydek na pewno poczucją ulgę! Nie można zapomnieć o pracownikach biurowych poddanych ciągłemu napięciu I stresom. Natomist najszerszą grupą osób zadowolonych z tego rozmiaru rolki są panie chodzące w butach na obcasach. Według ich opinii jakoś życia I przyjmność z chodzenia w butach nawet na bardzo wysokim obcasie znacznie się poprawiła!

Przyrząd do rolowaniai świetnie sprawdzi się w każdym gabinecie fizjoterapeutycznym a także biurze I domu. Piłki do rolowania, masażery wibracyjne dobrze uzupełnią działanie wałka.

Czyszczenie i konserwacja wałka rolującego:

Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać roler wszędzie tam gdzie jest nam niezbędny!

Wałek w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.

Cechy charakterystyczne produktu:
  • Materiał: pianka EPP
  • Waga: 20 g
  • Antypoślizgowa powłoka
  • Hipoalergiczny
  • Łatwy w utrzymaniu czystości
  • Wymiary:15x5,5 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij