M4 KIJ DO MASAŻU Z RUCHOMYMI GŁOWICAMI RÓŻOWY

79,00
Zobacz podobne:
KIJ DO MASAŻU Z RUCHOMYMI GŁOWICAMI POMARAŃCZOWYKIJ DO MASAŻU Z RUCHOMYMI GŁOWICAMI ZIELONY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

KIJ DO MASAŻU Z RUCHOMYMI GŁOWICAMI RÓŻOWY

Nowość zza oceanu dostępna w Polsce! Wyjątkowy kijek do masażu z ruchomymi głowicami przynosi natychmiastową ulgę przeciążonym i obolałym partiom mięśniowym. Idealne urządzenie do regeneracji po treningowej.

Jak to działa?

Trzynaście ruchomym głowic z ząbkami poruszających się niezależnie selektywnie i głęboko poprawia ukrwienie i zmniejsza ból. Wraz z przyspieszonym przepływem krwi stymulowany jest metabolizm powierzchowny i głęboki wpływając na procesy naprawcze organizmu. Nie wolno pominąć działania antycellulitowego wynikającego z przyspieszenia krążenia w tkance tłuszczowej.

Jakie jest zastosowanie?

  • Rozluźnianie napiętych i przeciążonych części ciała,
  • Przyspieszona redukcja tkanki tłuszczowej,
  • Poprawa ukrwienia i odżywienia skóry i tkanki podskórnej,
  • Wpływa pozytywnie na jakość snu,
  • Przyspiesza regenerację po treningową,
  • Likwidowanie przeciążeń mięśniowo-powięziowe

Dla kogo jest kijek do masażu z ruchomymi głowicami?

Masaż kijkiem do masażu z ruchomymi głowicami warto uzupełnić odpowiednim strechingiem, masażem sportowym, wałkami do rolowania Black Roll, piłkami do punktowego masażu.

Użytkowanie

Produkt należy chwycić jedno/oburącz oraz ruchomymi głowicami rozmasować żądaną okolicę ciała. Tempo oraz intensywność masażu należy dostosować do własnych potrzeb i odczuć. Masaż powinien przynosić ulgę i odprężenie. Zaleca się masować jedną okolicę ciała od 3 do 15 minut w zależności od wielkości powierzchni oraz ilości tkanek znajdujących się na niej. Rekomendujemy unikać intymnych części ciała.
W celu wyczyszczenia proszę używać wilgotnej szmatki, bądź mokrego ręcznika papierowego. Można również opłukać kijek pod bieżącą wodą a następnie go wysuszyć ręcznikiem.
  • Waga 0,330 kg
  • Długość 45 cm
  • Kolor: różowy
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij