LYAPKO WIELOIGŁOWY WAŁEK DO TWARZY DELUXE CZARNY

175,00
Zobacz podobne:
LYAPKO WIELOIGŁOWY WAŁEK DO TWARZY DELUXE ZIELONY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

LYAPKO WIELOIGŁOWY WAŁEK DO TWARZY DELUXE CZARNY + GRATISY

Wałkiem Lyapko można oddziaływać na dowolne części ciała. Z pewnością najwygodniej jest go stosować do masażu twarzy w celu usunięcia skurczu czy bólu. Sprawdza się doskonale przy nerwobólach nerwu trójdzielnego oraz zapaleniu nerwu twarzowego. Nadaje się do masażu owłosionej części głowy, miękkich stawów kończyn, masażu nadgarstka lub stopy. Ważnym aspektem jest to, że jego elastyczne boczne gumowe tuleje zapewniają miękki i delikatny masaż.

Zalecany do stosowania też u dzieci.

Dzięki swoim rozmiarom wałek do akupresury twarzy pozwala bardzo dokładnie pracować na miejscach wokół odcinków uszkodzonych (np.: urazów, zrostów pooperacyjnych, złamań), wokół rozszerzonych żył (żylaków), poza miejscami zaognionymi. Godnym uwagi jest fakt, że nadaje się on idealnie do masażu stawów.

Na powierzchni wałka znajduje się ponad 200 igieł wykonanych ze srebra, miedzi, cynku, żelaza i niklu. Każda igła jest zaostrzona w specjalny sposób, co zapobiega możliwości uszkodzenia powierzchni skóry.

Jak stosować aplikator Dr Lyapko?

W przypadku:
 • Bólów migrenowych co szczególnie ważne w przypadku silnych dolegliwości niewielki aplikator pozwala na regulację nacisku i stopniowe uwalnianie od bólu.
 • Neuralgii nerwu trójdzielnego, nerwu twarzowego,
 • Blizn pooperacyjnych okolicy szyi i dekoltu aplikator ułatwi regeneracje tkanek, ukrwienie okolicy zabiegowej.
 • Bóle, stany zapalne, skurcze, bóle zatokowe głowy
 • W kosmetyce podobnie jak w przypadku wałka do twarzy, aplikator kropelka, nadaje skórze świeżości i elastyczności, poprawia produkcję elastyny i kolagenu, wygładza zmarszczki, wzmożenie unaczynienia pozwala na lepsze wchłanianie kosmetyków.
Do każdego zamówienia nieodpłatnie dołączamy gratis + książeczkę „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”(w formie PDF), gdzie bardzo szczegółowo opisana jest istota powierzchniowej terapii wieloigłowej, mechanizmy działania aplikatorów wieloigłowych, wskazania do stosowania w terapii oraz szczegółowy opis przeprowadzania zabiegów przy konkretnych dolegliwościach.

Cechy charakterystyczne:

 • wymiary: 23 x 51 mm
 • odstępy między igłami: 3,5 mm
 • ilość igieł: 204
 • skład igieł: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro
 • podstawa: guma medyczna
 • kolory: czarny, zielony
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij