LYAPKO WIELOIGŁOWY WAŁEK DO TWARZY 3,5 CZARNY

141,75
Zobacz podobne:
LYAPKO WIELOIGŁOWY WAŁEK DO TWARZY 3,5 NIEBIESKILYAPKO WIELOIGŁOWY WAŁEK DO TWARZY 3,5 POMAR.LYAPKO WIELOIGŁOWY WAŁEK DO TWARZY 3,5 CZERWONY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

LYAPKO APLIKATOR WIELOIGŁOWY WAŁEK DO TWARZY CZARNY

Wałek do twarzy jest najmniejszym wałkiem z dostępnych aplikatorów wieloigłowych Lyapko. Jego wymiary to 4,0mm na 5,1mm a rozstaw igieł 3,5.Jego niewielki rozmiar umożliwia dokładne dotarcie igłami do kształtów naszej twarzy, dlatego rekomendowany jest do opracowania obszarów o wielu załamaniach jak szyja, potylica głowa, twarz, dekolt. Rozstaw igieł również umożliwia komfortową pracę z delikatną skórą co otwiera cały obszar możliwości prowadzenia terapii u dzieci.

Jak zbudowany jest aplikator wieloigłowy?

Budowa wałka składa się z gumowej bazy igieł zawierających niezbędne metale oraz drewnianej rączki. Budowa wałka daje pacjentowi pełną kontrolę nad siłą nacisku pozwalając w pełni dostosować zabieg do naszych potrzeb.

Kiedy stosować wałek wieloigłowy Dr Lyapko?

 • W praktyce fizjoterapeutycznej zastosowanie wałka spotyka się głównie w dwóch obszarach: terapii i kosmetyce.
 • W przypadku neuralgii nerwu trójdzielnego, nerwu twarzowego, czy blizn pooperacyjnych okolicy szyi i dekoltu wałek ułatwi regeneracje tkanek, ukrwienie okolicy zabiegowej.
 • W kosmetyce wałek poprawia owal twarzy, nadaje skórze świeżości i elastyczności, poprawia produkcję elastyny i kolagenu, podnosi drugi podbródek, wygładza zmarszczki, wzmożenie unaczynienia pozwala na lepsze wchłanianie kosmetyków. Wywołuje efekt liftingujący i ujędrniający.
 • Pozwala pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, a także poprawia ogólny wygląd ciała.
 • Zastosowanie wałka polega na codziennej terapii przez 10-15 minut aby opracować w pełni wybrane okolice ciała przez 1-2 tygodnie. Terapie powtarzamy raz na 2-4 tygodni.

Jak powinna przebiegać przykładowa sesja z wałkiem Lyapko?

Pracę z wałkiem rozpoczynamy od opracowania całej głowy począwszy od jej szczytu, potem opracowujemy potylicę, a następnie kark. Po uczuciu dyskomfortu kiedy pojawi się przyjemne ciepło i wibracja możemy przejść do kolejnych obszarów. Przedniej strony głowy i czoła stopniowo przechodząc ponownie przez fazę dyskomfortu do ciepła. Następnie opracowanie twarzy w zależności czy występuje ból, czy zależy nam na poprawie odżywieniu skóry twarzy, opracowujemy bolesną okolicę, bądź twarz stopniowo i powoli docierając w każdy rejon z wykluczeniem oczu i ust. Całą sesję zakończymy opracowaniem szyi i dekoltu. Kolejne fazy zachodzą szybko także opracowanie całego obszaru nie zajmie dużo czasu.

Jak łączyć wałek wieloigłowy z innymi terapiami?

Wykorzystanie wałka najlepsze efekty przynosi w połączeniu z terapią manualną czy technikami energizacji mięśni w pracy z terapeutą. Także domowe ćwiczenia stretchingu czy ćwiczenia ogólnokondycyjne- jeżeli jest to możliwe wyraźnie poprawią efekty terapii. Wykorzystanie wałków do rolowania bądź baniek chińskich, masażu lodem bądź domowej krioterapii idealnie wspomoże terapię aplikatorami Lyapko

Jak prawidłowo konserwować aplikator Dr Lyapko?

Aby odpowiednio zadbać o aplikator w warunkach domowych wystarczy przepłukanie dużą ilością wody z mydłem i wysuszenie suszarką dla szybkiej ewakuacji wody.

Jakie są różnice względem pozostałych wałków Lyapko?

Najmniejszy wałek z rodziny Lyapko, przeznaczony do pracy w okolicy twarzy, szyi i dekoltu. Daje również szereg możliwości terapeutycznych w pracy z dziećmi

Do każdego zamówienia nieodpłatnie dołączamy książeczkę Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania(w formie PDF), gdzie bardzo szczegółowo opisana jest istota powierzchniowej terapii wieloigłowej, mechanizmy działania aplikatorów wieloigłowych, wskazania do stosowania w terapii oraz szczegółowy opis przeprowadzania zabiegów przy konkretnych dolegliwościach.

Cechy charakterystyczne Wałka:

 • wymiary: 40 x 51 mm
 • odstępy miedzy igłami: 3,5 mm
 • ilość igieł: 272
 • skład igieł: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro
 • materiał wykonania: część rolująca - guma medyczna, rączka - drewno
 • kolory: granatowy, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, czarny
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij