Lyapko

Unikatowość produktów rehabilitacyjnych firmy Lyapko wynika z zaawansowanej technologicznie konstrukcji igieł, zbudowanych z takich metali jak: cynk, żelazo, srebra, niklu i miedzi. Igły z racji swojej budowy nie są w stanie przebić skóry nawet przy największym obciążeniu, nie powodując reakcji ubocznych, dzięki czemu są bezpieczne bez względu na wiek użytkownika.

Przyrządy takie jak mata do akupresury, Wałki z kolcami Lyapko, Pasy Lyapko czy piłka do masażu z kolcami Lyapko na drodze odruchowej stymulują nasze ciało do rozluźnienia i regeneracji. Aplikator wieloigłowy Lyapko przede wszystkim wpływa na punkty refleksoryczne narządów wewnętrznych poprzez stymulację zakończeń nerwowych znajdujących się na całym naszym ciele, m.in. stóp, dłoni, pleców, kończyn górnych i dolnych. Uzyskujemy stymulacje dużej powierzchni ciała na której znajdują się punkty akupunkturowe. Zwiększenie ukrwienia, mobilizacja naturalnych mechanizmów odporności organizmu, likwidacja stresu to wszystko efekty jakie dają aplikatory wieloigłowe Lyapko. Mata Duża Lyapko czy Wałek Duży Lyapko mogą idealnie sprawdzić się w leczeniu np. rwy kulszowej, rwy udowej, wszelkich bóli pleców czy kontuzji sportowych takich jak: łokieć tenisisty, kolano biegacz, ostroga piętowa.

Warto zwrócić uwagę, iż niektóre aplikatory wieloigłowe Lyapko, np. Aplikator wieloigłowy Wałek do twarzy ma rozstaw igieł 3,5 mm a Aplikator wieloigłowy Wałek Duży ma 5 mm. Zalecenia mniejszego rozstawu igieł dotyczą: osób drobnych i szczupłych, dzieci i młodzieży a także osób z dużą wrażliwością zakończeń nerwowych znajdujących się na skórze. Większy rozstaw igieł dedykuje się osobom dobrze zbudowanym, o małej wrażliwości skóry na bodźce.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą aplikatorów wieloigłowych Lyapko!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij