LYAPKO APLIKATOR WIELOIGŁOWY 6,2x4 SZANSA ZIELONY

90,00
Zobacz podobne:
LYAPKO APLIKATOR WIELOIGŁOW 6,2X4 SZANSA NIEBIESKILYAPKO APLIKATOR WIELOIGŁOWY 6,2x4 SZANSA CZERWONY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

LYAPKO APLIKATOR WIELOIGŁOWY 6,2x4 SZANSA ZIELONY


Aplikator wieloigłowy Szansa to kolejny aplikator z rodziny mat wieloigłowych Dr Lyapko przygotowany z myślą o precyzyjnym oddziaływaniu. W porównaniu do aplikatora wieloigłowego Mata Duża jego rozmiar to zaledwie 10,5 cm na 23 cm z  odstępami igieł 6,2. Niewielki rozmiar pozwala na precyzyjną pracę z poszczególnymi częściami ciała w połączeniu z pracą wałkiem lyapko możemy kompleksowo opracować punkty akupunkturowe w celu znalezienia punktów projekcji bólu w wielu przewlekłych dolegliwościach.

Jak stosować Matę wieloigłową Szansa?
Mata akupresurowa Lyapko Szansa jest poręcznym aplikatorem który zawsze możemy ze sobą zabrać, czy w podróży służbowej czy na wakacjach jeżeli to możliwe po zwinięciu nie będzie zajmować wiele miejsca. Różne rozstawy igieł pozwalają odpowiednio dobrać matę akupresurową do użytkownika, maty Lyapko o mniejszym rozstawie dedykowane są bardziej wrażliwej skórze a także skórze dla dzieci.

Mata do akupresury przeznaczona jest dla osób chcących poprawić swój komfort życia w przypadku dolegliwości takich jak chroniczne zmęczenie, bóle napięciowe karku. Kiedy wiele godzin spędzamy przed komputerem, nasze mięśnie sztywnieją a dolegliwości odbierają motywacje do pracy. Wykorzystanie maty akupresurowej Lyapko w takich sytuacjach pozwoli utrzymać naszą zdolność do pracy.
Także w sytuacjach kiedy żyjemy szybko i wiele spraw na głowie utrudnia sen, pojawia się frustracja i nadwrażliwość emocjonalna. W takich sytuacjach mata Lyapko może pomóc nam sie zrelaksować, rozluźnić mięśnie a zastosowana przed snem potrafi przynieść zdrowy regenerujący sen.
Szerokie zastosowanie aplikatora wieloigłowego można wykorzystać w wielu schorzeniach, pomaga znieść chroniczny ból w długotrwałych, nawet wieloletnich dolegliwościach jak i przyspieszyć redukcję ostrych stanów zapalnych.


Aplikator Dr Lyapko sprawdzi się świetnie w dolegliwościach pochodzących z każdego układu naszego ciała:
 • Nieżyt żołądka, choroba wrzodowa, kolki,dyskineza przewodu pokarmowego, pęcherzyka żółciowego,kolka wątrobowa, zapalenie trzustki
 • Dyskopatie: przepukliny, wypukliny krążka międzykręgowego,Bóle lędźwi, rwa kulszowa, rwa kulszowa ramienna, rwa udowa,przeciążenia nerwowo-mięśniowe, zapalenie i bóle mięśni,uszkodzenia więzadeł stawów kręgosłupa i stawów kończyn.
 • Stany pooperacyjne czy po złamaniach kości,bóle reumatyczne
 • Stany po udarach i urazach rdzenia kręgowego,bóle neurologiczne, neuralgie,spastyczne przykurcze mięśni,Migreny
 • Mózgowe Porażenie Dziecięce,Moczenie nocne
 • Zaburzenia ciśnienia, nadciśnienie i niedociśnienie, choroby niedokrwienne serca,Żylakowatość kończyn dolnych, hemoroidy
 • Katar, angina, zapalenie krtani,nieżyt oskrzeli, zapalenie płuc, astma oskrzelowa (także - alergiczna)
 • Niedoczynność tarczycy, nadczynność tarczycy,Cukrzyca, otyłość pokarmowa
 • Zaburzenia cyklu menstruacyjnego, bezpłodność,Zapalenie przydatków, syndrom klimakteryjn
 • Kłębkowe zapalenie nerek, odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie i bóle pęcherza moczowego,zapalenie gruczołu krokowego, grzuczolak gruczołu krokowego
 • Świerzbiączka, swędzenie skóry, pokrzywka,egzema,
 • Parodontoza, zapalenie jamy ustnej, ból zębów,Uśmierzanie bólu podczas operacji stomatologicznych
 • Złamania kości, skręcenia stawów,Stany pooperacyjne, okolice blizn,Stany po urazach i wypadkach z urazami czaszkowo-krzyżowymi
Jak dawkować Aplikator Szansa Dr Lyapko?
Dla określenia właściwego zastosowania w pojedynczej sesji konieczne jest wyznaczenie celu zabiegu. Czas trwania sesji i częstość stosowania niekiedy zależy od dolegliwości. W domowych warunkach aplikator akupresurowy stosujemy w celu złagodzenia bólu, rozluźnienia mięśni, poprawy jakości snu przez 20-40 minut. Podstawowym wyznacznikiem właściwie przeprowadzonej sesji są odczucia pacjentka w postaci silnego pieczenia w pierwszych 5-10 minutach sesji po czym przechodzą w uczucie ciepła potem wibracji i pulsacji by stopniowo stać się neutralnymi. Powyższą aplikację stosujemy w drugiej połowie dnia w celu wyciszenia organizmu i przygotowania do wypoczynku.
W przypadku kiedy zależy nam na poprawie naszych możliwości do pracy i porannego wybudzenia, poprawy ukrwienia i odżywienia naszego ciała aplikator wieloigłowy stosujemy przez 5-15 minut. Do momentu kiedy pojawia się silny efekt przekrwienny i rozgrzewający. Odczucia są takie same jak w powyższym przykładzie.
Dla nieprzyzwyczajonego użytkownika mata akupresurowaw pierwszym kontakcie wydaje się trudna do wytrzymania, zawsze zalecamy naszym pacjentom początkowo zastosować miękkie podłoże dopasowane do profilu naszego ciała by z czasem można było stopniowo wybierać twardsze podłoże wywołujące silniejszy ucisk na uciskaną część ciała.

Jak łączyć aplikator wieloigłowy z innymi terapiami?
Wykorzystanie aplikatora można łączyć z masażem, akupunkturą, bańką chińską i ogniową, a także z automasażem rollerem czy opracowaniem odrębnej części ciała wałkiem. Niewielki rozmiar maty do akupresury umożliwia łączenie jej z innymi matami z rodziny Lyapko dla osiągnięcia ogólnej reakcji organizmu. Skutecznym działaniem jest zakończenie terapii każdego dnia uciskiem na podeszwy stóp w pozycji siedzącej lub stojącej.

Jak dbać o aplikator Szansa 6,2?
Konserwacja aplikatora wymagana od indywidualnego użytkownika wykorzystania domowego środka czystości(mydło, płyn do naczyń) i dużej ilości wody, po płukaniu należy mate osuszyć i jest gotowa do ponownego użytku.W sytuacji wykorzystania aplikatora wieloigłowego przez większą ilość osób istotna jest dezynfekcja aplikatora z użyciem środków do szybkiej dezynfekcji stosowanych w placówkach medycznych (BARBICIDE)

Jakie są różnice względem pozostałych mat Lyapko?
Mata Szansa należy do aplikatorów wieloigłowych, które łatwo mieć zawsze przy sobie. Niewielki rozmiar pozwala również opracować mniejsze powierzchnie dlatego z powodzeniem znajdzie zastosowanie w opracowaniu okolic mniejszych stawów (np. nadgarstków, łokci, skokowych).

Do każdego zamówienia nieodpłatnie dołączamy książeczkę „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”, gdzie bardzo szczegółowo opisana jest istota powierzchniowej terapii wieloigłowej, mechanizmy działania aplikatrorów wieloigłowych, wskazania do stosowania w/w terapii oraz szczegółowy opis przeprowadzania zabiegów przy konkretnych dolegliwościach.

 Cechy charakterystyczne Maty:
 • wymiary: 118 × 235 mm
 • odstępy miedzy igłami: 6,2 mm
 • ilość igieł: 750
 • skład igieł: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro
 • podstawa: guma medyczna
 • kolory: granatowy, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy

 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij