Kremy do masażu i maści

Prezentowane kremy do masażu i maści do masażu cechuje wyjątkowe działanie. Różnią się zdecydowanie od balsamów i oliwek a także peelingów tym, że służą do specjalistycznego użycia. Listę maści należy zacząć od kultowej pozycji w kręgach sportowych – Stadiopasta. Ta oryginalna maść o konsystencji pasty spełnia funkcje ochronne i reneracyjne przyspieszając regenerację zasinień i obrzęków. Niezbędna w plecaku każdego sportowca borykającego się ze stłuczeniem, skręceniem czy naderwaniem mięśnia. Jako uzupełnienie i przedłużenie leczniczego działania maści Stadiopasta zaleca się używanie Bi-All krem/żel do masażu. Produkt ten wykazuje działanie zbliżone do pasty Stadiopasta, stymulując ukrwienie I przyspieszając regenerację danej okolicy.
 

Maść do masażu sportowego i nie tylko

W celu przyspieszenia metabolizmu krwiaków I obrzeków a także zasinień polecamy maść Arnica Cream. Wyjątkowa maść lecznicza, znana już naszym rodzicom i dziadkom działa silnie przeciwbólowo oraz przeciwzapalnie a także przeciwbakteryjnie.
 
Nasz sklep rehabilitacyjny oferuje również Balsamique Deep Tissue – krem do masażu tkanek głębokich, zdecydowany faworyt wszystkich profesjonalnych gabinetów fizjoterapii i masażu.
 
Dadatkowo posiadamy w ofercie krem do rąk I krem do stóp firmy Balsamique. Oferowane kosmetyki do masażu nawilżają i odżywiają zmęczoną skórę.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij