Kosmetyki do masażu

Najlepsze kosmetyki do masażu 

Profesjonalne kosmetyki do masażu są bardzo porządanymi produktami na rynku. Wynika to z ich szerokiego zastosowania w salonach masażu I spa, gabinetach medycyny wschodniej oraz przy wykonywaniu orietalnych zabiegów na ciało. W wymienionych miejscach świetnie sprawdzają się oliwki do masażu, balsamy do masażu, peelingi do masażu a także kremy I maści oraz świece do masażu. Sklep rehabilitacyjny Manusmed.pl ma w swojej ofercie wyjątkowe produkty również dla branży fryzjerskiej: płatki z aloesem do usuwania henny I farby ze skóry czy talk do włosów marki King Talc. Warto również zaznaczyć, że kliniki I gabinety fizjoterapeutyczne także korzystają w codziennej praktyce z produktów takich jak: maść lecznicza na urazy I kontuzje znanej marki Stadiopasta, oliwka chłodząca Balsamique, balsam chłodzący Balsamique, oliwka rozgrzewająca HOTR Sport Gel czy krem do masażu tkanek głębokich Balsamique Deep Tissue.
Każdy produkt prezentowany w Manusmed.pl ma specyficzne właściwości między innymi: poprawa jakości I odżywienia skóry, działanie antycellulitowe I antyoksydacyjne, ujędrnianie ciała, łagodzenie stanów zapalnych, rozluźnianie, odmładzanie ciała.

Dodatkowym działem jest Aromaterapia prezentująca asortyment uatrakcyjniający każdy zabieg masażu: oleje I oliwki do aromaterapii.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij