KIJ DO MASAŻU Z RUCHOMYMI GŁOWICAMI ZIELONY

KIJ DO MASAŻU Z RUCHOMYMI GŁOWICAMI ZIELONY
Zobacz wszystkie:Zobacz wszystkie:Sprzęt do ćwiczeń w domu
79,00
Zobacz podobne:
KIJ DO MASAŻU Z RUCHOMYMI GŁOWICAMI POMARAŃCZKIJ DO MASAŻU Z RUCHOMYMI GŁOWICAMI CZARNYKIJ DO MASAŻU Z RUCHOMYMI GŁOWICAMI NIEBIESKI
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?
Nowość zza oceanu dostępna w Polsce! Wyjątkowy kijek do masażu z ruchomymi głowicami przynosi natychmiastową ulgę przeciążonym i obolałym partiom mięśniowym. Idealne urządzenie do regeneracji po treningowej.

Jak to działa?
Trzynaście ruchomym głowic z ząbkami poruszających się niezależnie selektywnie i głęboko poprawia ukrwienie i zmniejsza ból. Wraz z przyspieszonym przepływem krwi stymulowany jest metabolizm powierzchowny i głęboki wpływając na procesy naprawcze organizmu. Nie wolno pominąć działania antycellulitowego wynikającego z przyspieszenia krążenia w tkance tłuszczowej.

Jakie jest zastosowanie?
- rozluźnianie napiętych i przeciążonych części ciała,
- przyspieszona redukcja tkanki tłuszczowej,
- poprawa ukrwienia i odżywienia skóry i tkanki podskórnej,
- wpływa pozytywnie na jakość snu,
- przyspiesza regenerację po treningową,
- likwidowanie przeciążeń mięśniowo-powięziowe,

Dla kogo jest kijek do masażu z ruchomymi głowicami?
- osób aktywnych fizycznie w celu regeneracji po treningowej,
- osób pracujących fizycznie,
- pracowników biur,
- miłośników intensywnego masażu,
- osób walczących z cellulitem.

Masaż kijkiem do masażu z ruchomymi głowicami warto uzupełnić odpowiednim strechingiem, masażem sportowym, wałkami do rolowania Black Roll, piłkami do punktowego masażu.

Użytkowanie
Produkt należy chwycić jedno/oburącz oraz ruchomymi głowicami rozmasować żądaną okolicę ciała. Tempo oraz intensywność masażu należy dostosować do własnych potrzeb i odczuć. Masaż powinien przynosić ulgę i odprężenie. Zaleca się masować jedną okolicę ciała od 3 do 15 minut w zależności od wielkości powierzchni oraz ilości tkanek znajdujących się na niej. Rekomendujemy unikać intymnych części ciała.
W celu wyczyszczenia proszę używać wilgotnej szmatki, bądź mokrego ręcznika papierowego. Można również opłukać kijek pod bieżącą wodą a następnie go wysuszyć ręcznikiem.

Waga 0,330 kg
Długość 45 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij