KIJ BAMBUSOWY DO MASAŻU RYTUAŁ

48,50
Zobacz podobne:
THERA CANE I PRZYRZĄD DO AUTOMASAŻU GRANATOWYTHERA CANE II PRZYRZĄD DO AUTOMASAŻU CZARNYKIJ DO MASAŻU Z 3 GŁOWICAMI FIOLETOWY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?
Masaż wykonany kijkiem z naturalnych części bambusa przynosi rozluźnianie napiętych mięśni, zwiększa elastyczność tkanek oraz ich ukrwienie. Przetestowany przez miliony ludzi na całym świecie jako nieodzowny element sauny!

Jak to działa?
Pęczki włókien bambusa podczas masażu bardzo mocno stymulują powierzchowne przekrwienie, poprawiają odżywienie i dotlenienie tkanek. Wpływa to na zmniejszenie napięcia oraz bolesności mięśni a także obniżenie pobudliwości układu nerwowego. Podczas zabiegu sauny można wykorzystać kijek do delikatnego uderzania o duże powierzchni ciała w celu stymulacji ukrwienia.

Jakie jest zastosowanie?
- rozluźnianie napiętych i sztywnych części ciała,
- likwidowanie przeciążeń mięśniowo-powięziowe,
- poprawa odżywienie skóry i tkanki podskórnej,
- stymuluje procesy regeneracyjne organizmu,
- sprzyja poprawie jakości snu,
- poprawia ukrwienie okolicy poddanej masażowi,
- obowiązkowy przyrząd w saunie do zwiększenia oddziaływania zabiegu na nasze ciało.

Dla kogo jest bambusowy kijek do masażu?
- osób korzystających z saun,
- osób aktywnych fizycznie w celu regeneracji po treningowej,
- osób pracujących fizycznie,
- miłośników relaksu i odprężenia,
- osób pracujących w pozycji siedzącej.

Po wykorzystaniu bambusowego kijka do masażu zachęcamy do kontynuowania pracy nad własnym zdrowiem przez regularne rolowanie wałkami Black Roll. Bardzo przydatnym okażą się również maty Lyapko oraz piłki do automasażu.

Użytkowanie
Produkt należy chwycić jedno/oburącz oraz pędami bambusa rozmasować żądaną okolicę ciała. Tempo oraz intensywność masażu należy dostosować do własnych potrzeb i odczuć. Masaż powinien przynosić ulgę i odprężenie. Zaleca się masować jedną okolicę ciała od 3 do 15 minut w zależności od wielkości powierzchni oraz ilości tkanek znajdujących się na niej. Rekomendujemy unikać intymnych części ciała oraz silnego uderzania o ciało.
W celu wyczyszczenia proszę używać wilgotnej szmatki, bądź mokrego ręcznika papierowego. Można również opłukać kijek pod bieżącą wodą a następnie go wysuszyć ręcznikiem.

Waga 0,2 kg
Długość 57 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij