I-WATER FILTR 380 ML

59,00
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

I-WATER FILTR 380 ML

Kule magnezowe:

Magnez jest jednym z najważniejszych minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Pełni on kluczową rolę w procesie wytwarzania i wykorzystywania ATP, czyli podstawowego nośnika energii w żywych komórkach. Magnez jest kofaktorem ponad 300 systemów enzymatycznych, które regulują rozmaite reakcje biochemiczne w organizmie, w tym funkcjonowanie mięśni i nerwów, kontrolę poziomu glukozy i cholesterolu we krwi oraz regulację ciśnienia krwi. Magnez jest jednak obecnie mocno niedoborowym składnikiem współczesnej diety i wielu z nas cierpi na jego niedobory, dlatego naturalna suplementacja wraz z wodą jest skutecznym i wygodnym rozwiązaniem.

Zawartość filtra i-water to 4 rodzaje kulek mineralnych!

Kule turmalinowe:

Turmalin to naturalnie występujący kryształ półszlachetny należący do grupy krzemianów, który składa się z wielu komponentów takich jak sód, wapń, lit, cynk, magnez, żelazo czy mangan. Najważniejszą jego cechą są wyjątkowo wysokie właściwości emisyjne jonizacji ujemnej oraz promieniowania podczerwonego. W kontakcie z wodą turmalin wywołuje reakcję elektrolizy generując jony ujemne i zwiększając odczyn zasadowy wody oraz nadając właściwości przeciwutleniające. Redukuje on również wielkość molekuł wody, przez co modyfikuje strukturę wody na łatwiej wchłanialną. Dzięki właściwościom elektrycznym przyciąga szkodliwe substancje absorbując i neutralizując je, więc tym samym efektywnie oczyszcza wodę z mikroorganizmów i zanieczyszczeń. Dodatkowo turmalin neutralizuje chlor i wzbogaca wodę w zawarte w nim minerały.

Kule kryształu górskiego:

Kryształ górski to nazwa pochodząca od greckiego słowa „krystallos” czyli „lód”, którą to zawdzięcza swojej wyjątkowej, wysoko uporządkowanej i zharmonizowanej strukturze podobnej do lodu. Powszechna nazwa „kryształ” przez wiele wieków zarezerwowana była wyłącznie dla tego minerału. Kryształ górski znalazł zastosowanie w filtracji wody ze względu na swoje właściwości oczyszczające oraz strukturyzujące, dzięki czemu cząsteczki wody mające z nim kontakt zmieniają strukturę na bardziej uporządkowaną, przez co łatwiej przyswajalną przez komórki naszego organizmu. Według źródeł wiedzy naukowej jest to kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym i wzmacniającym energetykę człowieka.

Kule węglowe:

Węgiel został użyty jako element technologii i-water oczywiście głównie ze względu na naturalne właściwości absorpcyjne węgla. Przemysł spożywczy (i wiele innych) od lat korzysta z filtrów węglowych w celu pozbycia się różnorodnych zanieczyszczeń i związków toksycznych. Dzięki swoim właściwościom węgiel jest w stanie usunąć z wody m.in. chlor oraz zanieczyszczenia organiczne.  Węgiel doskonale sprawdza się tym samym do neutralizacji zapachu i smaku, dzięki czemu przefiltrowana woda ma tak świeży smak bez nieprzyjemnych zapachów

Wskazówki odnośnie użytkowania filtra i-water:

  • Aby otrzymać zjonizowaną wodę zasadową wystarczy wlać do butelki i-water wodę z kranu i odstawić na około 10 minut. Po tym czasie można pić prosto z butelki lub przelać do innego naczynia.
  • Przed pierwszym użyciem należy dokładnie wypłukać butelkę z załączonym filtrem, a wodę z pierwszej jonizacji wylać, nie należy jej spożywać.
  • Woda wlana do butelki i-water powinna zostać zużyta w przeciągu 24 godzin. Po tym czasie zalecamy jej wylanie i zastąpienie świeżą.
  • W celu zachowania higieny oraz utrzymania wydajności filtra przy codziennym użytkowaniu należy czyścić filtr raz w tygodniu (lub jeśli srebrne kulki staną się widocznie ciemniejsze) za pomocą wody z octem.
  • Żywotność filtra wynosi rok. Po tym czasie należy wymienić go na nowy w celu zachowania wysokiej wydajności filtracji i jonizacji.
  • Jeżeli przyjmujesz na stałe leki lub leczysz przewlekle poważne schorzenia, to przed rozpoczęciem picia wody alkalicznej skonsultuj się ze swoim lekarzem. Nie stosuj wody z filtra i-water jeśli cierpisz na jakąkolwiek chorobę nerek. Zaprzestań picia wody alkalicznej i skontaktuj się z lekarzem, jeśli tylko poczujesz jakieś związane z tym niepojące objawy.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij