I-WATER BUTELKA DZBANEK Z FILTREM JONIZATOR 380 ML

239,00
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

I-WATER BUTELKA DZBANEK Z FILTREM JONIZATOR 380 ML

Dobrze wiemy, że woda jest podstawowym składnikiem niezbędnym do życia. By do naszego organizmu dostarczać jedynie taką najlepszej jakości, oferujemy I-Water 380. To najmniejsza butelka z filtrem, który sprawia, że zawsze możemy mieć dostęp do zdrowej wody.

Model I-Water 380 Classic to mała butelka, bardzo wygodna w podróży, idealna do osób pozostających w ciągłym ruchu, w tym dla dzieci, zmieści się nawet w torebce.

Butelka 380 Classic jest wyposażona w filtr najnowszej generacji, który dodatkowo wykazuje optymalną wydajność - jego funkcja zostaje zachowana przy napełnianiu butelki nawet 4 razy dziennie przez około 1 rok! Warto poznać właściwości filtra, w którym wyróżnić można zawartość aż 4 rodzajów kulek mineralnych!

W filtrze stosowanym w butelce I-Water zawarto 4 typy kulek mineralnych!

Kule magnezowe:

Musisz wiedzieć, że to właśnie magnez jest jednym z najważniejszych minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. To właśnie on pełni kluczową rolę w procesie tworzenia oraz późniejszego wykorzystywania ATP, czyli podstawowego nośnika energii w żywych komórkach. Magnez jest ponadto kofaktorem ponad 300 systemów enzymatycznych, których zadaniem jest regulowanie różnych reakcji biochemicznych w organizmie, jak również sprawne funkcjonowanie mięśni oraz nerwów, kontrola poziomu glukozy i cholesterolu we krwi bądź regulacja ciśnienia krwi. Jak potwierdzają eksperci, magnez jest dzisiaj silnie niedoborowym składnikiem współczesnej diety, dlatego tak ważna okazuje się jego naturalna suplementacja. Taka może być realizowana poprzez picie jakościowej wody.

Kule turmalinowe:

Turmalin jest naturalnie występującym kryształem półszlachetnym, który należy do grupy krzemianów. Składa się z licznych komponentów, takich jak sód, wapń, lit, cynk, magnez, żelazo oraz mangan. Kluczową cechą są zaś wysokie właściwości emisyjne jonizacji ujemnej oraz promieniowania podczerwonego. Okazuje się, że turmalin poprzez kontakt z wodą wywołuje reakcję elektrolizy, generując jednocześnie jony ujemne i zwiększając odczyn zasadowy wody. Dzięki temu nadawane zostają właściwości przeciwutleniające. Co więcej, turmalin niweluje także wielkość molekuł wody, przez co zmienia strukturę wody na taką, która lepiej się wchłania. Turmalin posiada także właściwości elektryczne, dzięki czemu przyciąga niekorzystne dla organizmu substancje, absorbując i neutralizując je, w efekcie oczyszcza wodę z mikroorganizmów i wszelkich nieczystości. Ten kryształ półszlachetny neutralizuje chlor oraz wzbogaca wodę w zawarte w nim minerały.

Kule kryształu górskiego:

Kryształ górski ma strukturę zbliżoną do lodu. Stosuje się go w celu filtracji wody ze względu na swoje właściwości oczyszczające oraz strukturyzujące, dzięki czemu cząsteczki wody mające z nim kontakt, zmieniają strukturę na bardziej uporządkowaną, a więc łatwiej przyswajalną przez komórki ludzkiego organizmu. Zgodnie z wiedzą ezoteryczną, kryształ górski ma najsilniejsze działanie oczyszczające i wzmacniające energetykę człowieka.

Kule węglowe:

Węgiel posiada naturalne właściwości absorpcyjne węgla i właśnie dlatego został wykorzystany do filtracji wody w butelkach I-Water. Przemysł spożywczy już od dawna wykorzystuje filtry węglowe w celu pozbywania się rozmaitych zanieczyszczeń oraz związków toksycznych. Dzięki swoim cechom węgiel usuwa z wody m.in. chlor i wszelkie zanieczyszczenia organiczne.  Węgiel świetnie sprawdza się również do niwelowania nieprzyjemnego zapachu oraz smaku, dzięki czemu przefiltrowana woda staje się pod tym względem neutralna.

Zalety picia wody z butelki filtrującej I-Water:

  • Woda jest nieskazitelnie czysta mikrobiologicznie i toksykologicznie
  • Woda ma odpowiedni stopień mineralizacji
  • Woda ma korzystne pH zasadowe
  • Woda ma właściwości antyutleniające
  • Woda z dzbanka I-Water to woda wodorowa
  • Odpowiednio mała wielkość cząsteczek wody
  • Dzbanek I-Water jest ekonomiczny i ekologiczny
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij