HMS TX30 ZESTAW GUM DO ĆWICZEŃ

54,99
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

HMS Zestaw gum do ćwiczeń fitness

TX30 HMS – to zestaw gum i akcesoriów do ćwiczeń. Każda z nich ma zwiększoną wytrzymałość dzięki czemu są odporne na pęknięcia oraz zachowują swoje właściwości oporowe nawet po wielu miesiącach intensywnych treningów.

Gumy wykorzystują masę ciała użytkownika do poprawienia jego sprawności i siły. Wysoka jakość, przemyślana konstrukcja i trwałość są gwarantem udanego treningu w każdych warunkach.

W skład zestawu wchodzi:

5 gum oporowych,
dwa uchwyty na ręce,
dwa uchwyty na kostkę oraz
jeden uchwyt pod drzwi.

TX30 HMS to sposób na nowoczesny trening utrzymany w duchu CrossFitu. Gumy umożliwiają wzmocnienie siły mięśni całego ciała, poprawienie ich wytrzymałości, ruchomości i elastyczności. Pięć poziomów oporu umożliwia odpowiednie dobranie ćwiczeń do swoich preferencji. Wystarczy niewielka przestrzeń, by za ich pomocą wykonać dowolnie dobrany zestaw ćwiczeń.

Specyfikacja

Gumy oporowe:

długość / obciążenie / kolor:

1200 mm / 3 kg / czerwony
1200 mm / 4 kg / niebieski
1200 mm / 5 kg / czarny
1200 mm / 7 kg / żółty
1200 mm / 8 kg / zielony

Uchwyty:

2 x uchwyty na ręce
2 x uchwyty na kostkę
1 x uchwyt pod drzwi
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij