HMS TX11 ZESTAW TAŚM TRENINGOWYCH DO ĆWICZEŃ

132,00
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

HMS TX11 ZESTAW TAŚM TRENINGOWYCH DO ĆWICZEŃ

TX11 HMS to zestaw taśm pozwalających wykonywać setki ćwiczeń z wykorzystaniem, własnej masy ciała.

Zestaw zawiera, taśmy treningowe zakończone uchwytami, metalowym karabińczykiem oraz uchwytem na drzwi. Uchwyty pokryte są materiałem, który zapobiega ślizganiu się dłoni, podczas ćwiczeń.

Taśmy TX11 HMS dają możliwość regulacji długości, w zależności od wykonywanego ćwiczenia lub budowy ciała ćwiczącego. Podczas wykonywania tego rodzaju ćwiczeń, mięśnie pracują pokonując siłę grawitacji i dźwigając ciężar własnego ciała. Pozwala to, na ich równomierny rozwój bez obawy o obciążenia stawów i kręgosłupa. Ćwiczenia z TX11 rozwijają siłę, równowagę, elastyczność stawów oraz kondycję.

Dodatkowym atutem ćwiczeń z wykorzystaniem taśm TX11 HMS jest jednoczesna praca wielu grup mięśniowych, w tym mięśni głębokich, które odpowiadają za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki.

Trening z taśmami TX11 HMS dedykowany jest każdemu, bez względu na poziom wytrenowania. Stopień trudności ćwiczeń, z łatwością można kontrolować poprzez zmianę kąta nachylenia ciała. Produkt jest idealnym sposobem, na nowoczesny trening, utrzymany w duchu cross-fit.

Model TX11 HMS, wykonany jest z niezwykle trwałych materiałów, dzięki którym jego użytkownicy mogą być pewni o swoje bezpieczeństwo i komfort. Przyjazny system montażu, pozwala cieszyć się swobodą wyboru miejsca treningu, co daje poczucie wolności i zwiększa motywację do ćwiczeń.

Specyfikacja:

  • Materiał: PP, stal, NBR (uchwyt)
  • Regulacja taśmy: 120 - 310 cm
  • Długość ramienia: 100 - 150 cm
  • Szerokość rączek: 13 cm
  • Maksymalne obciążenie: 250 kg
W skład zestawu wchodzą:
  • Taśma z metalowym karabińczykiem
  • Uchwyt na drzwi
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij