HMS Sztangielki Sztanga Kompozyt 30 kg

275,99
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

SGP30 HMS Sztangielki Sztanga Kompozyt 30 kg

Sztangielka z wymiennym obciążeniem, to klasyka, a zarazem niezbędnik każdej domowej siłowni. Nie może w niej zabraknąć SGP30 HMS, czyli zestawu dwóch kompozytowych sztangielek, które dodatkowo mają możliwość złączenia, dzięki czemu otrzymujemy sztangę.

Połączenie wysokiej jakości materiałów, daje pewność dużej wytrzymałości, a co za tym idzie możliwości użytkowania sprzętu przez lata. Zaciski oraz idealnie dopasowana średnica otworu talerzy, ułatwiają szybką zmianę obciążenia, a zarazem pewne i stałe ułożenie na gryfie. Zaciski są gwintowe, dzięki temu, obciążenie w żaden sposób nie przesuwa się podczas ćwiczeń.

Dzięki specjalnemu przedłużeniu, zyskujemy możliwość złączenia dwóch krótkich gryfów, w jeden długi. To innowacyjne rozwiązanie, znacznie rozszerza wachlarz możliwości ćwiczeniowych. Zyskujemy bowiem sztangę, z którą wykonamy ćwiczenia nie możliwe lub nie wygodne, do wykonania z hantlami. Decydując się na jeden produkt, w rezultacie otrzymujemy dwa.

W skład zestawu wchodzą dwa gryfy, cztery zaciski, łączenie dwóch gryfów i łącznie 16 talerzy obciążeniowych.

Produkt jest odpowiedni zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących użytkowników. Zacznij ćwiczyć już dziś, SGP30 HMS to idealna propozycja dla domowej siłowni.

Specyfikacja:

Materiał: PVC + cement, żelazo, pianka
Wymiary gryfu:

- Długość: 47 cm

- Średnica: 25 mm

- Średnica uchwytu: 33 mm

Wymiary łączenia:

- Długość: 41,3 cm

- Średnica uchwytu: 43 mm

Wymiary talerzy:

- 2,5 kg – 21,3 x 4 cm

- 2 kg – 19,5 x 3,7 cm

- 1,5 kg – 18,1 x 3,2 cm

- 1,25 kg – 17,5 x 2,9 cm

Waga gryfu: 385 g
Waga łączenia: 431 g
Waga zacisku: 14 g
Łączna waga zestawu: 31 kg

Zestaw zawiera:

Gryf krótki x 2
Łączenie dwóch gryfów x 1
Talerze 2,5 kg x 4
Talerze 2 kg x 4
Talerze 1,5 kg x 4
Talerze 1,25 kg x 4
Zaciski x 4
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij