HMS S3033 STEPPER SKOŚNY Z LINKAMI ŻÓŁTY

259,00
Zobacz podobne:
HMS S3033 STEPPER SKOŚNY Z LINKAMI ZIELONYHMS S3033 STEPPER SKOŚNY Z LINKAMI RÓŻOWY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

S3033 HMS to stepper skośny. Jego cechą wyróżniającą jest funkcja treningu w płaszczyźnie skośnej.

Produkt został wykonany z materiałów najlepszej jakości. Jego zaletą jest możliwość regulacji oporu - regulacji wysokości stopni, a więc i poziomu trudności. Wygodę zapewniają szerokie, antypoślizgowe pedały.

W celu zwiększenia satysfakcji użytkownika stepper S3033 HMS został wyposażony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Dla poprawienia rezultatu ćwiczeń warto pamiętać również o nich! Linki pozwalają rozszerzyć aktywność fizyczną całego ciała, poprawiając w ten sposób efekty treningu jednocześnie skracając czas niezbędny do spalenia założonej liczby kalorii. Ćwiczenia przy wykorzystaniu płaszczyzny skośniej zwiększają wszechstronność efektów, jak również przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

Warto przeplatać trening wykorzystujący ruch pionowy z ruchem skośnym, jest to sprawdzony sposób na kompleksowe wzmocnienie mięśni obręczy biodrowej, ud, podudzia, brzucha i pośladków. Mechanizm wyboru płaszczyzny ćwiczeń działa intuicyjne, co pozwala szybko przełączać się pomiędzy nimi w zależności od swoich preferencji.

Ćwiczenia na stepperze polecane są kobietom i mężczyznom w każdym wieku. To efektywne i szybkie spalanie kalorii przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni oraz ogólnej poprawie kondycji.

Specyfikacja:
Kolor: ŻÓŁTY
Typ: skrętny
Materiał: stal, PP

Wyposażenie dodatkowe:
ekspandery: tak
antypoślizgowa stopnica: tak

Wymiary po rozłożeniu:
długość (mm): 405
szerokość (mm): 390
wysokość (mm): 200

Rodzaj oporu: siłowniki hydrauliczne
Regulacja oporu: tak
Regulacja wysokości kroku: tak

Komputer (pomiar):
czas: tak
ilość powtórzeń na minutę: tak
ilość powtórzeń: tak
kalorie: tak

Komputer (funkcje):
SCAN: tak

Brak możliwości wyboru płaszczyzny ćwiczeń
Brak możliwości zmiany oporu pedałów

Maksymalna waga użytkownika (kg): 100
Zasilanie: 1 x AAA
 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij