HMS NA1590 STABILIZATOR NADGARSTKA L/XL PRAWY

29,00
Zobacz podobne:
HMS NA1590  STABILIZATOR NADGARSTKA L/XL LEWY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Informacje o produkcie

NA1590 HMS to stabilizator nadgarstka. Został zaprojektowany, do unieruchomienia stawu nadgarstkowego i utrzymania go w pozycji wyprostowanej. Aluminiowe szyny, zabezpieczają przed zgięciem grzbietowym, jak i dłoniowym. Jednocześnie, dzięki swojej budowie, nie ograniczają ruchów palców, ani kciuka, umożliwiając pełny zakres ruchu. Stabilizator, dzięki kompresji zatrzymuje ciepło ciała, co skutkuje miejscowym uśmierzeniem bólu oraz stanów zapalnych.

NA1590 HMS, idealnie przylega do dłoni, nie istnieje zatem możliwość przypadkowego zsunięcia. Dodatkową gwarancją, jest opaska na rzep, która pozwala również dopasować kompresje oraz przyleganie, do swoich potrzeb.

Produkt idealnie sprawdzi się, w przypadku zespołu kanału nadgarstka, pourazowo po ściągnięciu gipsu, przy lekkich bólach i stanach zapalnych.

Specyfikacja:

Materiał: 97,5% poliester, 2% aluminium, 0,5% POM

Produkt na prawą ręke
Wymiary:
Długość: 19 cm
Szerokość górna: 13 cm
Szerokość dolna (przy palcach): 13,5 cm
Rozciągliwość materiału: 2,5 cm

Zalety:

Aluminiowe szyny stabilizujące
Łatwe zapięcie na rzep
Nie krępuje ruchów

Zastosowanie:

Zespół kanału nadgarstka
Usztywnienie i stabilizacja stawu
Średniej wielkości stany zapalne stawu

Uwagi:

Gwarancja 24 miesiące
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij