HMS LO1628 STABILIZATOR ŁOKIEĆ TENISISTY rozm. S

23,00
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Informacje o produkcie
LO1628 HMS to ściągacz na staw łokciowy, który dzięki specjalnej pelocie uciskowej, działa stabilizująco i łagodząco na uraz zwany łokciem tenisisty.

Produkt gwarantuje idealne usztywnienie, nie ograniczając przy tym zdolności ruchowych. Na wysokości miejsca, gdzie pojawiają się dolegliwości bólowe, związane z łokciem tenisisty, znajduje się uciskowa pelota. Dołączona taśma dociągowa, pozwala indywidualnie dobrać siłę nacisku na bolące miejsce. Kompresja, która wywoływana jest przez ruchy w stawie łokciowym, powoduje masaż tkanek miękkich. Skutkiem tego, jest zwiększenie ukrwienia, a co za tym idzie zmniejszenie bólu oraz napięć mięśniowych.

LO1628 HMS, jest wykonany z oddychającego, odprowadzającego wilgoć materiału, który nie powoduje otarć czy dyskomfortu, w trakcie użytkowania. Sprawdzi się w czasie występowania dolegliwości bólowych, lekkich stanów zapalnych, a także profilaktycznie, jako wsparcie i ochrona stawu łokciowego, w trakcie aktywności fizycznej.

Specyfikacja:

Materiał: 65% neopren, 25% airprene, 10% poliester
Wymiary:

Długość: 23,5 cm
Szerokość góra: 13 cm
Szerokość dół: 10,5 cm
Długość taśmy: 34 cm
Rozciągliwość materiału: 3 cm

Zalety:

Oddychający odprowadzający wilgoć materiał
Materiał rozciągliwy we wszystkie strony
Taśma dociągowa na rzep
Uciskowa pelota

Zastosowanie:

Łokieć tenisisty
Stabilizacja i usztywnienie stawu łokciowego
Bóle oraz urazy
Średniej wielkości stany zapalne

Uwagi:
Gwarancja 24 miesiące
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij