HMS HRX01 HAKI TRENINGOWE WSPOMAGAJĄCE ĆWICZENIA

58,50
Zobacz podobne:
HMS PREMIUM DD12 DRĄŻEK DO PODCIĄGANIA
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

HRX01 HMS - haki treningowe do martwego ciągu.

HRX01 HMS to profesjonalny sprzęt, który pozytywnie wpływa na wyniki osiągane podczas treningu, przyczyniając się tym samym do wzrostu masy mięśniowej oraz wydolności treningowej. Umożliwiają zwiększenie ciężaru ułatwiając wykonywanie ćwiczeń na mięśnie grzbietu i pleców np:
  • podciąganie na drążku
  • podciąganie sztangi
  • ściąganie na wyciągu
  • martwy ciąg itp

Pomagają wykonać dodatkowe serie ćwiczeń, kiedy już nasz uchwyt nie wytrzymuje obciążenia - tym samym przyczyniają się do wzrostu siły, masy i wydolności treningowej. Zapobiegają pojawianiu się wszelkich odcisków i otarć na dłoniach.

Produkt został wykonany z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń. Haki są przystosowane do dużych obciążeń.

Specyfikacja


Materiał: stal pokryta neoprenem, nylon
Wymiary:


długość (mm): 430
szerokość (mm): 80
wysokość haków (mm): 165

Zapięcie: rzep + pasek elastyczny

Waga produktu (kg):0.52
 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij