HMS 17023 CIĘŻAREK ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM 0,5 KG

11,50
Zobacz podobne:
HMS 17025 CIĘŻAREK ŻELIWNY POKRYTY NEOPRENEM 1.5KGHMS CK15 CIĘŻAREK ŻELIWNY POKRYTY NEOPRENEM 1,5 KG
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

HMS 17023 CIĘŻAREK ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM 0,5 KG

17023 0.5 kg HMS to ciężarek żeliwny pokryty winylem. Ergonomiczny kształt oraz trwałość zewnętrznej powłoki, gwarantują duży komfort podczas ćwiczeń, jak również ułatwiają utrzymanie go w czystości.

Trening z hantlami z rodziny 17023 HMS jest idealnym sposobem na wszechstronny rozwój sprawności i siły całego ciała. Pomimo, że standardowe podejście do treningu z ciężarkami, opiera się jedynie na mięśniach rąk, ramion, klatki piersiowej i grzbietu. Hantle oferują wiele innych zastosowań. W zależności od potrzeb, 17023 HMS pozwalają na przeprowadzenie treningu ogólnorozwojowego, jak również poprawiającego wytrzymałość. Doskonale nadają się do ćwiczeń fitness, aerobiku, są pomocne w joggingu oraz w rehabilitacji.

Specyfikacja:

  • Materiał: żeliwo pokryte winylem
  • Waga: 0,50 kg
  • Nie przeznaczone do użytku komercyjnego
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij