GUA SHA RÓG BAWOLI DO MASAŻU

29,99
Zobacz podobne:
MASAŻER ANTYCELULITOWY SZCZOTKA DO CIAŁA GUA SHA PRZEZROCZYTY PRZYRZĄD DO MASAŻU TWARZY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Róg bawoli do masażu Gua-Sha
Róg bawoli do masażu Gua Sha pusty w środku.

Bawoli róg to oryginalne i niezwykłe wykorzystanie naturalnego materiału do prowadzenia terapii. Jego kształt pozwala wykonanie technik Gua Sha a także terapię uciskową punktów spustowych i powięziowych.

Duża wytrzymałość i szeroka podstawa pozwala na wygodny chwyt a wąski koniec na precyzyjne dotarcie do głębiej położonych tkanek miękkich, wymagających rozluźnienia.

Wykorzystanie masażu Gua Sha pozwala na silne przekrwienie i odżywienie skóry tym samym regulację metabolizmu i przywrócenie normalnego napięcia mięśni i tkanek miękkich.

Terapia powięziowych punktów i punktów spustowych jest jednym z podstawowych elementów przywracania ograniczeń ruchu i regulowania napięć taśm mięśniowych. 

Przyrząd do masażu z rogu bawolego z powodzeniem znajdzie zastosowanie w profesjonalnym gabinecie terapii manualnej, masażu czy w salonach kosmetycznych spa, a także w warunkach domowych do samodzielnej pracy z łatwo dostępnymi obszarami ciała.


Cechy produktu:
  • pusty w środku
  • idealnie trzyma się w dłnie, dzięki wypolerowaniu materiału
  • szeroka podstawa służy do skrobania, zaokrąglona końcówka do masowania i ucisku punktowego
  • zastosowanie: masaże typu Gua Sha
  • Gua Sha to szczególna forma tradycyjnego chińskiego masażu leczniczego, polegającą na skrobaniu skóry przy pomocy twardych płytek lub rogów
  • produkt łatwy w utrzymaniu czystości- należy umyć go płynem np.do mycia naczyń i wodą, i pozostawić do wyschnięcia
  • róg bawoli ma długość 11-14cm. Jako, że jest to produkt naturalny mogą występować drobne różnice w jego wyglądzie, rozmiarze i wielkości.
  • produkt jest wysyłany losowo
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij