EAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY Z UCHWYTEM 0.30X50MM

24,70
Zobacz podobne:
EAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY UCHWYT PROWADNICA 0.22X40EAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY Z UCHWYTEM 0.25X40MMEAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY PROWADNICA 300szt 0.30X75EAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY UCHWYT PROWADNICA 0.25X50
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

EAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY Z UCHWYTEM 0.30X50MM

Igły do akupunktury marki EAKU wykonano z wysokiej jakości hartowanej stali chirurgicznej, posiadają posiadają stalowy uchwyt typu koreańskiego - bez pętelki. Igły pakowane są pojedynczo w blistrze w prowadnicy. W opakowaniu znajduje się łącznie 100 igieł.

Igły ze stalowy uchwytem

Igły ze stalowymi uchwytami typu koreańskiego to klasyczne i najpowszechniej stosowane w akupunkturze igły, które dobrze sprawdzają się we wszystkich rodzajach zabiegów.

Igły z prowadnicą

Prowadnica to plastikowa tubka naprowadzająca, która ułatwia umieszczenie igły w wybranym punkcie akupunkturowym, a jednocześnie zabezpiecza igłę przed wyginaniem się. Prowadnica to doskonałe rozwiązanie także dla początkujących akupunkturzystów ponieważ pozwala przeprowadzić nakłucie w kontrolowany sposób.

Kiedy stosować igły do akupunktury?

Igły akupunkturowe stosuje się w tradycyjnej terapii akupunkturowej. Akupunktura stosowana jest najczęściej w przypadku bólów głowy i bólów mięśniowych, chorób serca oraz układu krwionośnego takich jak zaburzenia krążenia, żylaki, miażdżyca czy nadciśnienie, w chorobach narządów ruchu takich jak dyskopatia czy zespół bolesnego barku oraz w chorobach układu nerwowego - porażeniu nerwów, niedowładach oraz przy zapaleniu nerwu trójdzielnego. Akupunktura może być stosowana także w przypadku dolegliwości uszu, gardła, nosa, oczu, przy przewlekłym zapaleniu zatok, rwie kulszowej i korzonkach oraz w celu leczenia chorób narządów wewnętrznych (wątroby, żołądka, jelit, dwunastnicy czy płuc). Terapię akupunkturową stosuje się niekiedy także do leczenia uzależnień, nerwic, depresji lub stanów lękowych.

Jak stosować igły do akupunktury?

Igły akupunkturowe służą do nakłuwania wybranych punktów akupunkturowych rozmieszczonych wzdłuż meridian (linii energetycznych). Stymulacja punktów akupunkturowych ma na celu uregulowanie przepływu energii Qi, przywrócenie jej równowagi w organizmie i powrót do zdrowia. Głębokość nakłucia zależy od danego punktu akupunkturowego, ale zazwyczaj igła powinna tkwić tuż pod powierzchnią skóry.

Pakowanie i prowadnica

  • Prowadnica: każda igła znajduje się w prowadnicy
  • Pakowanie: każda igła jest zapakowano pojedynczo w komorze blistra
  • Opakowanie: 100 szt. igieł w opakowaniu

Wymiary(średnica x długość):

  • 0,30 x 50 mm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij