EAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY PROWADNICA 1000st 0.25X40

159,00
Zobacz podobne:
EAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY UCHWYT PROWADNICA 0.22X40EAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY Z UCHWYTEM 0.30X50MMEAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY Z UCHWYTEM 0.25X40MMEAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY PROWADNICA 300szt 0.30X75
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

EAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY UCHWYT PROWADNICA 0.25X40 1000 SZTUK

Igły do akupunktury marki EAKU wykonano z wysokiej jakości hartowanej stali, posiadają posiadają stalowy uchwyt typu koreańskiego - bez pętelki. Igły pakowane są po 10 igieł w blistrze razem z prowadnicą. W opakowaniu znajduje się łącznie 1000 igieł.

Igły ze stalowy uchwytem

Igły ze stalowymi uchwytami typu koreańskiego to klasyczne i najpowszechniej stosowane w akupunkturze igły, które dobrze sprawdzają się we wszystkich rodzajach zabiegów.

Igły z prowadnicą

Prowadnica to plastikowa tubka naprowadzająca, która ułatwia umieszczenie igły w wybranym punkcie akupunkturowym, a jednocześnie zabezpiecza igłę przed wyginaniem się. Prowadnica to doskonałe rozwiązanie także dla początkujących akupunkturzystów ponieważ pozwala przeprowadzić nakłucie w kontrolowany sposób.

Kiedy stosować igły do akupunktury?

Igły akupunkturowe stosuje się w tradycyjnej terapii akupunkturowej. Akupunktura stosowana jest najczęściej w przypadku bólów głowy i bólów mięśniowych, chorób serca oraz układu krwionośnego takich jak zaburzenia krążenia, żylaki, miażdżyca czy nadciśnienie, w chorobach narządów ruchu takich jak dyskopatia czy zespół bolesnego barku oraz w chorobach układu nerwowego - porażeniu nerwów, niedowładach oraz przy zapaleniu nerwu trójdzielnego. Akupunktura może być stosowana także w przypadku dolegliwości uszu, gardła, nosa, oczu, przy przewlekłym zapaleniu zatok, rwie kulszowej i korzonkach oraz w celu leczenia chorób narządów wewnętrznych (wątroby, żołądka, jelit, dwunastnicy czy płuc). Terapię akupunkturową stosuje się niekiedy także do leczenia uzależnień, nerwic, depresji lub stanów lękowych.

Jak stosować igły do akupunktury?

Igły akupunkturowe służą do nakłuwania wybranych punktów akupunkturowych rozmieszczonych wzdłuż meridian (linii energetycznych). Stymulacja punktów akupunkturowych ma na celu uregulowanie przepływu energii Qi, przywrócenie jej równowagi w organizmie i powrót do zdrowia. Głębokość nakłucia zależy od danego punktu akupunkturowego, ale zazwyczaj igła powinna tkwić tuż pod powierzchnią skóry.

Pakowanie i prowadnica

  • Prowadnica: prowadnica znajduje się w każdym blistrze
  • Pakowanie: igły pakowane są po 10 szt. w komorze blistra
  • Opakowanie: 1000 szt. igieł do akupunktury w opakowaniu

Wymiary(średnica x długość):

  • 0,25 x 40 mm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij