DUOBALL Z WYPUSTKAMI PIŁKA CZERWONA

29,99
Zobacz podobne:
DUOBALL Z WYPUSTKAMI PIŁKA FIOLETOWA
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?
Wszyscy żyjemy w dużym stresie I napięciu. Producenci piłek, wałków I innych przyrządów do masażu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rosnącej rzeszy klientów. W ten oto sposób powstała podwójna piłka z wypustkami. Jej wszechstronność I estetyka zachwyciła juz wileu klientów sklepu Manusmed.pl!

Jak działa?
Podwójna piłka z wypustkami w zależności od stopnia twardości oraz siły docisku stymuluje ukrwienie na innym poziomie. Dodatkowe wypustki znajdujące się na piłeczce stymulują dodatkowo powierzchowne zakończenia nerwowe oraz napływ krwi do przemęczonych I obolałych tkanek. Powyższe działania uwalniają od bólu, przemęczenia I stresu.

Jakie jest zastosowanie?
Podwójna piłka z wypustkami znajduje zastosowanie przy:
- rozluźnianiu powierzchwonym I głębokim wszystkich tkanek,
- obniżaniu odczuć bólowych przez podwyższanie progu bólu,
- zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu obolałych mięśni,
- zmniejszaniu dolegliwości bólowych wynikających ze spięcia, skurczu,
- likwidowaniu restrykcji mięsniowo-powięziowych,
- niwelowaniu przeciążeń powstających po treningu,
- oddziaływaniu na punkty reflektoryczne znajdujące się na stopach oraz dłoniach,
- zmniejszenie napięcia układu nerwowego.

Dla kogo jest podwójna piłka z wypustkami?
Prezentowana piłka dzięki swej uniwersalnośći sprawdzi się w kązdych warunkach. Czy problemem jest zakwaszone I zmęczone ciało po aktywności fizycznej, czy piekący ból mięśni karku I pleców podczas pracy biurowej – każdy znajdzie odpowiednie zastosowanie. Zalecana również w procesie rehabilitacji po urazie czy zabiegu operacyjnym narządu ruchu, systematycznym rozluźnianiu ciała po całym dniu pracy.
Przyrząd do masażu jest obowiązkowym elementem każdego gabinetu fizjoterapeutycznego oraz domu każdej osoby aktywnej fizycznie. Warto pamiętć, że takie przyrządy jak masażery, piłki do masażu, bańki chińskie oraz wałki Lyapko idealnie uzupełnią nasze potrzeby!

Użytkowanie/Czyszczenie
Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać piłkę wszędzie tam gdzie jest nam niezbędna!
Piłkę w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.

Cechy
Rozmiar 15x7 cm
Materiał PVC Ecofirendly
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij