DUOBALL PIANKOWY 16 X 8 CM CZARNO-CZERWONY

35,90
Zobacz podobne:
DUOBALL PIANKOWY 16 X 8 CM CZARNO-RÓŻOWYDUOBALL PIANKOWY 16 X 8 CM RÓŻOWYDUOBALL PIANKOWY 16 X 8 CM CZARNY IIDUOBALL PIANKOWY 16 X 8 CM NIEBIESKI
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

DUOBALL PIANKOWY 16 X 8 CM CZARNO-CZERWONY

Podwójna piłka przeznaczona jest do rozluźniania mięśniowo-powięziowego nadmiernie spiętych punktów w naszym ciele. Duoball został zaprojektowany do precyzyjnego rozluźniania, przez co jest znakomitym narzędziem do autoterapii. Dedykowany jest do pracy na mięśniach przykręgosłupowych i uśmierzania bólu w tym rejonie. Użytkowanie jest bardzo proste i intuicyjne, wystarczy ustabilizować pozycję duobolla opierając go o podłogę lub ścianę, następnie uciskać lub przesuwać wzdłuż nadmiernie spiętych punktów. 

Jak działa?

Duoball do masażu w zależności od siły docisku stymuluje ukrwienie na innym poziomie. Wraz z dużym napływem krwi do przemęczonych i obolałych tkanek doprowadzany jest tlen i składniki odżywcze, a także zmniejsza się wrażliwość zakończeń nerwowych na bodźce bólowe. Wszystkie powyższe składowe dają efekt szybkiego relaksu oraz odprężenia!

Zastosowanie:

  • Rozluźnianie powierzchownych i głębokich tkanek.
  • Zwiększenie zakresu ruchu oraz uelastycznienie tkanek. 
  • Zmniejszenie napięcia układu nerwowego. 
  • Zmniejszanie dolegliwości bólowych wynikających z nadmiernie spiętych i przemęczonych mięśni po treningu.

Dla kogo jest Duoball do masażu?

Duoball dedykowany dla wszystkich osób cierpiących na przeciążenia. Niezwykłe efekty autoterapii przy użyciu prezentowanego produktu odnajdą sportowcy, osoby pracujące w biurach, pracownicy fizyczni, oraz osoby które długo stoją. Lekkość i małe rozmiary piłki pozwolą zabrać ja w najdalszą podróż, tak aby chwile relaksu zawsze nam towarzyszyły!
Duoball do masażu jest obowiązkowym elementem każdego gabinetu fizjoterapeutycznego oraz domu każdej osoby aktywnej fizycznie. Warto pamiętać, że takie przyrządy jak masażery, piłki do masażu, bańki chińskie oraz wałki Lyapko idealnie uzupełnią nasze potrzeby!

Użytkowanie/Czyszczenie:

Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać piłkę wszędzie tam gdzie jest nam niezbędna!
Piłkę w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów, a następnie osuszyć ręcznikiem.

Cechy charakterystyczne produktu:

  • Kolor: czarno-czerwony
  • Wymiary: 16 x 8 cm 
  • Waga: 35 g 
  • Materiał: pianka
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij