Dr Jacobs Witamina D3 K2 - krople, 20 ml

Dr Jacobs Witamina D3 K2 - krople, 20 ml
Zobacz wszystkie:Zobacz wszystkie:Pozostałe
74,95
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Suplement diety Dr Jacobs Witamina D3 K2 to preparat w formie kropel. Opakowanie to 20 ml preparatu zawiera wysoką dawkę witaminy D oraz K. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu zdrowych mięśni, zębów i kości. Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. W celu odpowiedniej codziennej suplementacji diety w wyżej wymienione składniki zaleca się stosowanie od 1 do 2 kropli preparatu w zależności od wieku i zapotrzebowania.

Składniki:

Olej MCT (z kokosa, 89%), przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli (naturalna witamina E), cholekalcyferol (witamina D3), witamina K2 (all--trans menachinon-7).

Jedna kropla zawiera: 20μg / 800 j.m. (400%*) witaminy D3, 20μg (27%*) witaminy K2 (MK-7).*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.Masa netto:20mlWłaściwości:

Witamina D - pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz utrzymaniu zdrowych mięśni, kości i zębów.
Witamina K - pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Zalecane dzienne spożycie:

Osoby dorosłe w szczególności kobiety w ciąży i karmiące, osoby pracujące w nocy, z ciemną karnacją skóry, dzieci otyłe (BMI pow. 90 percentyla dla lokalnej populacji): 2 krople.
Dzieci od 18 miesiąca życia do 15 roku życia: 1 kropla.
Dzieci od 1 do 18 miesiąca życia oraz wcześniaki (po konsultacji z lekarzem): 1 kropla.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij