DB IGŁY DO AKUPUNKTURY UCHWYT PROWADNICA 0.30 X 40

26,80
Zobacz podobne:
DB IGŁY DO AKUPUNKTURY UCHWYT PROWADNICA 0.30 X 30
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

EAKU IGŁY DO AKUPUNKTURY STALOWY UCHWYT Z PROWADNICĄ 0.30 X 40 MM

Igły akupunkturowe marki Dong Bang wykonano z wysokiej jakości hartowanej stali chirurgicznej, posiadają posiadają stalowy uchwyt typu koreańskiego - bez pętelki. Igły koreańskiej marki Dong Bang charakteryzują się takimi samymi parametrami jakości wykonania i ostrości co igły marki EAKU, ale produkowane są w Korei Południowej a nie w Chinach.

Igły ze stalowy uchwytem

Igły ze stalowymi uchwytami typu koreańskiego to klasyczne i najpowszechniej stosowane w akupunkturze igły, które dobrze sprawdzają się we wszystkich rodzajach zabiegów.

Igły z prowadnicą

Prowadnica to plastikowa tubka naprowadzająca, która ułatwia umieszczenie igły w wybranym punkcie akupunkturowym, a jednocześnie zabezpiecza igłę przed wyginaniem się. Prowadnica to doskonałe rozwiązanie także dla początkujących akupunkturzystów ponieważ pozwala przeprowadzić nakłucie w kontrolowany sposób.

Stosowanie igieł do akupunktury

Igły do akupunktury przeznaczone są do użytku profesjonalnego przez terapeutów, lekarzy i fizjoterapeutów. Igła służy do nakłuwania punktów akupunkturowych zgodnie z procedurami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej lub do nakłuwania punktów spustowych w zabiegach suchego igłowania stosowanych w fizjoterapii i refleksoterapii.

Pakowanie i prowadnica

  • Prowadnica: każda igła znajduje się w prowadnicy
  • Pakowanie: każda igła jest zapakowano pojedynczo w komorze blistra
  • Opakowanie: 100 szt. w opakowaniu

Wymiary(średnica x długość):

  • 0,30 x 40 mm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij