CRIVIT PIŁKA GIMNASTYCZNA TRENINGOWA Z WYPUSTKAMI

29,90
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

PIŁKA GIMNASTYCZNA TRENINGOWA Z WYPUSTKAMI 


To wytrzymała piłka gimnastyczna wykonana ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst, dzięki której w razie pęknięcia, piłka stopniowo traci powietrze, chroniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem.

Piłka pozwala zwiększyć sprawność, stanowi też idealne uzupełnienie standardowego treningu o elementy związane z ćwiczeniem równowagi.Trening z piłką aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki czemu nie tylko poprawiamy swoją wytrzymałość, ale również korygujemy ewentualne wady postawy.

W efekcie możemy poprawić:

* Muskulaturę mięśni brzucha
* Muskulaturę nóg i ramion 
* Elastyczność stawów
* Postawę ciała 


Piłka z łatwością może znaleźć wiele zastosowań. Poza typowym treningiem gimnastycznym i aerobowym, bardzo dobrze sprawdza się również w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi. Pomaga w tym specjalna struktura zewnętrznej powłoki piłki, dzięki której ciało nie ślizga się po jej powierzchni.

Piłka przeznaczona do wszelkich ćwiczeń: 

jogi
pilates
ruchowych
korekcyjnych
rozciągających
wzmacniających
stosowana w rehabilitacji


Dane techniczne:

Średnica piłki: 55 cm
Kolor: bordowy 
Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij