Witajcie na stronie Naszego Sklepu,

 

Jesteśmy grupą ludzi z pasją do fizjoterapii,. Chcemy aby każdy z Was mógł wykorzystać potencjał przedmiotów, które sprzedajemy. Nie bójcie się pytać i pisać do Nas, chętnie pomożemy 🙂


Pomocy udzielą Wam m.in.:
  • Sylwia i Piotr . Jesteśmy właścicielami tego sklepu, od 5 lat prowadzimy Gabinet Fizjoterapii i Masażu FizjoDuet w Warszawie, gdzie stosujemy wiele przedmiotów ze sklepu, które sprawdziły się w Naszej praktyce Gabinetowej.  Prywatnie mamy 2-letniego synka, któremu poświecamy obecnie cały wolny czas. Wolne Chwile to spędzanie czasu z rodziną, korzystanie z ogródka i różne formy aktywności fizycznej :-)
  • Kinga to sympatyczna fizjoterapeutka, która udziela Wam wyczerpującej odpowiedzi odnośnie  zastosowania produktów, tak abyście mogli być w pełni zadowoleni z zakupu. Wszelkie rollery, kołki, apraty wibracyjne nie są jej straszne.
  • MIkołaj udzieli wyczerpującej odpowiedzi na  wszystkie pytania z używaniem produktów do masażu, rehabilitacji, 
  • Emilia stara się, aby ten sklep rehabilitacyjny był obsługiwany szybko i sprawnie. Będzie z  Wami kontaktować się najczęściej w sprawach obsługi zamówienia, faktury, platności, dostawy itp.
  • Kasia  zajmuje się sprzedażą na allegro oraz obsługą sklepu, wspólnie z Emilią organizują wysyłkę produktów.
Mamy nadzieję, że produkty z których będziecie korzystać będą dobrą inwestycją w Wasze zdrowie i będą Wam służyć jak najdłużej!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij