3 masażery wibracyjne, których warto używać

9 kwietnia 2021

Dolegliwości bólowe będące wynikiem siedzącego trybu życia i zmniejszonej ruchomości mięśniowej można skutecznie zwalczać za pomocą wybranych przyrządów do masażu. Zobacz 3 świetne masażery, które doskonale sprawdzają się w tych zadaniach!

Czytaj więcej...

Jakie akcesoria są niezbędne dla masażysty?

29 stycznia 2021

Wyposażenie gabinetu fizjoterapeuty i masażysty stanowi bardzo istotną kwestię. Sposób, w jaki gabinet został urządzony, a także znajdujące się w nim przyrządy, sprzęty i podnoszące jakość usług akcesoria stanowią niejako wizytówkę specjalisty. Inwestując w odpowiedni wystrój i wyposażenie, można zatem już na starcie przyciągnąć klientów nowocześnie wyglądającym i gwarantującym wygodę miejscem.

Czytaj więcej...

Dlaczego bolą nas plecy? Poznaj przyczyny

29 stycznia 2021

Ból pleców to wyraźny sygnał ostrzegawczy ze strony organizmu. Czasem oznacza, że musimy bardziej zadbać o swoją kondycję lub unikać przeciążania kręgosłupa, kiedy indziej może być oznaką występowania groźnych chorób.

Czytaj więcej...

Stawianie baniek - na co pomaga

18 sierpnia 2020

Stawianie baniek to jedna z metod medycyny niekonwencjonalnej. Znana od setek lat była wykorzystywana do leczenia wielu schorzeń między innymi w starożytnych Chinach, Egipcie oraz w Grecji.

Czytaj więcej...
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij