BOOSTER LIGHTSABER PISTOLET DO MASAŻU

1100,00
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?
Pistolety do masażu znajdują szerokie zastosowanie wśród osób szukających rozluźnienia I zniesienia bólu. Urządzenia z rodziny Booster stają się bardzo popularne z racji atrakcyjnej ceny oraz mnogości zastosowań.
Unikalne rozwiązania dopracowywane I modyfikowane przez lata pozwalają jeszcze skuteczniej radzić sobie z bólem, sztywnością I ograniczeniem zakresu ruchu. Każdy kto szuka szybkich I długotrwałych efektów powinien się zainteresować tym urządzeniem.

Jak działa?
 Booster Lightsaber wpływa znacząco na poprawę ukrwienie I odżywienia wszystkich warstw tkanek aparatu ruchu. Przyspiesza proces regenracji I powrotu do pełnej sprawności. Szeroki wachalrz nakładek - 6 – pozwala na indywidualne podejście do problemu.

Dla kogo jest Booster Lightsaber?

Masażer przeznaczony dla osób ceniących sobie aktywność fizyczną bez ograniczeń czy przygotowujących się do zawodów. Do tego grona możemy zaliczyć: biegaczy górskich I ulicznych, kolarzy, tenisistów, osoby grające w squasha, osoby jeżdżące konno, pływające, triatlonistów, wielbicieli siłowni I ciężkiego crossfitu. Nie możemy również zapomnieć o wszystkich tych, którzy codziennie przez wiele godzin pracują przy komputerze bez jakiejkolwiek formy ruchu. Świetny prezent dla każdego, kto chce znaleźć ukojenie I relaks

Specyfikacja produktu:

Prędkość ładowania: 900-3300 / min
max Skok: 12mm
Waga: 1.08kg
 bateria litowa o dużej mocy 2400mAh
Hałas: mniej niż 45Db (trzecia generacja technologii redukcji szumów)
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij