BLACKROLL TWISTER PRZYRZĄD DO MASAŻU

69,99
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BLACKROLL TWISTER PRZYRZĄD DO AUTOMASAŻU

BLACKROLL® TWISTER to półkolisty model BLACKROLL® o wyjątkowej kolczastej powierzchni i ergonomicznym, wyciętym kształcicie, które umożliwiają precyzyjną i szczegółową stymulację wybranych partii ciała.

Rekomendowany do rozbijania zrostów, zgrubień i restrykcji tkanki powierzchownej. W szczególności polecany do rehabilitacji i umobilniania blizn.  Rezultatem korzystania z BLACKROLL® TWISTER są wzrost krążenia, stymulacja punktów i taśm bólowych oraz nawodnienie tkanek miękkich i powięzi.

Zastosowanie: 

  • stymulacja powierzchownych warstw mięśniowo-powięziowych
Możliwy do profesjonalnego terapeutycznego wykorzystania, jak również automasażu w domowych warunkach za pomocną  kombinacji nacisku i skrętów wykonywanych ręką, czy ciężarem własnego ciała.

Odpowiedni do relaksacji mięśni i powięzi klatki piersiowej, przedramion, karku, czy stopy. Szczególnie rekomendowany w schorzeniach cieśnin nadgarstka oraz łokcia golfisty i tenisisty.

Obszar: Całe ciało
Działanie: Precyzyjne rozluźnianie

Korzyści:

  • rozluźnienie powierzchownych warstw powięziowych
  • rozbicie zrostów zgrubień i restrykcji powierzchownej tkanki powięziowej
  • mobilizacja blizn

Wymiary:

  • średnica: 6,8 cm
  • wysokość: 4,5 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij