BLACKROLL TWIN ROLLER DO MASAŻU

199,98
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Roller do masażu BLACKROLL TWIN

BLACKROLL® TWIN to innowacyjny produkt łączący zalety klasycznej rolki BLACROLL® STANDARD do masażu całego ciała, oraz rollera BLACKROLL® DUOBALL do precyzyjnego rozluźniania mięśni i powięzi wzdłuż kręgosłupa.

Dzięki wycięciu w środkowej części, BLACKROLL® TWIN  jest szczególnie polecany do masażu pleców, ponieważ odciąża kręgosłup podczas rolowania. W porównaniu do DUOBALL 12, powierzchnia rollera po obu stronach jego wcięcia jest szersza. Dzięki temu, masaż powięziowy lewej i prawej strony kręgosłupa jest bardziej rozległy. Splot rollera w środkowej części BLACKROLL® TWIN dodatkowo stymuluje skórę i tkankę, szczególnie podczas rolowania nóg i ramion.

Tak jak w przypadku innych naszych rolek BLACKROLL® STANDARD o 30 cm długości, istnieje opcja integracji BLACKROLL® TWIN z rdzeniem wibrującym BOOSTER. Dzięki połączeniu masażu i wibracji, możliwe jest jeszcze większe rozluźnienie mięśniowo-powięziowe, co prowadzi do skuteczniejszej regeneracji.

Zastosowanie: 
  • połączenie masażu rozległego i głebokiego
Obszar:
  • Kręgosłup, łydka i równoległe włókna mięśniowe

Działanie:
  • Połączenie powierzchniowego i punktowego rozluźniania

Korzyści:
  • jednocześnie rozległy, powierzchniowy oraz punktowy automasaż powiązany ze stymulacją skóry
  • stymulacja i większe ukrwienie tkanki dzięki wyjątkowemu kształtowi
  • możliwe połączenie z BLACKROLL® BOOSTER w celu przeprowadzenia automasażu z wibracjam

Rozmiar:
  • 30 cm x 13 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij